Όλα τα Προϊόντα
-
Τέμνουσα μηχανή λέιζερ ινών μετάλλων
-
βιομηχανική τέμνουσα μηχανή λέιζερ
-
Τέμνουσα μηχανή σωλήνων λέιζερ ινών
-
Καθαρίζοντας μηχανή λέιζερ
-
Φορητή μηχανή συγκόλλησης λέιζερ
-
Fiber Laser Σήμανση Machine
-
Υπεριώδους λέιζερ Σήμανση Machine
-
Μηχανή συγκόλλησης λέιζερ
-
Τέμνουσα μηχανή λέιζερ ινών ακρίβειας
-
Μηχανή συγκόλλησης λέιζερ κοσμήματος
-
τρισδιάστατη μηχανή εκτύπωσης μετάλλων
-
Συστήματα εξαγωγής καπνών λέιζερ
-
Πηγή λέιζερ ινών
-
Μέρη μηχανών λέιζερ
-
CO2 που χαρακτηρίζει τη μηχανή
-
Αφαίρεση εμποδίων με λέιζερ
-
χρυσή μηχανή δοκιμής
-
GustavoΕυχαριστίες για τη συσκευασία. Οι συσκευασίες σας σχεδιάζονται καλά και προετοιμάζονται προσεκτικά. Φαίνεται λεπτός! -
VictorΣας ευχαριστούμε, Ζωή. Σας ενημέρωσα ακριβώς εγώ ανέφερα περίπου 5 ανθρώπους για την πηγή λέιζερ. Υπήρξαν φτηνότερες προσφορές αλλά σας επιλέγω στο τέλος. Συμπαθώ την επιχείρησή σας ειδικά η υπηρεσία. -
StefanoΗ μηχανή φαίνεται εύρωστη… καλοχτισμένη. όπως το!
λέξεις-κλειδιά [ laser soldering machine for gold jewellery ] αγώνας 16 προϊόντα.
Συγκολλώντας μηχανή λέιζερ 200 Watt φορητή για τα χρυσά κοσμήματα οδοντικά
| Να στοχεύσει και προσδιορισμός θέσης: | Ενσωματωμένα σύστημα + μικροσκόπιο καμερών |
|---|---|
| Πλάτος σφυγμού: | 0.1~10.0MS βαθμός διευθετήσιμος |
| Συχνότητα λέιζερ: | 1.0~15.0HZ συνεχώς διευθετήσιμος |
120w φορητή συγκολλώντας μηχανή λέιζερ οξυγονοκολλητών για τα χρυσά κοσμήματα
| Στοιχείο: | Συγκολλώντας μηχανή λέιζερ |
|---|---|
| Αναλώσιμα: | Ξένο λαμπτήρας, προστατευτικός φακός, νερό, προστατευτικό αέριο (ή συμπιεσμένος αέρας) |
| Σύστημα ψύξης: | Υδρόψυξη + αερόψυξη |
200W ανοξείδωτου λέιζερ ύλης συγκολλήσεως μικρός οδοντικός κοσμημάτων μηχανών μίνι
| Ελαφριά σειρά ρύθμισης σημείων: | 0.11.5mm |
|---|---|
| Να στοχεύσει και προσδιορισμός θέσης: | Μικροσκόπιο και κόκκινο φως (προαιρετικό σύστημα καμερών) |
| Συχνότητα λέιζερ: | 1-20Hz |
Συγκολλώντας μηχανή λέιζερ κοσμημάτων μηχανών συγκόλλησης λέιζερ σημείων Riselaser 60w 100w
| Πρότυπο μηχανών: | σημειακή μηχανή συγκόλλησης με λέιζερ |
|---|---|
| Λέξη κλειδί: | μηχανή συγκόλλησης λέιζερ κοσμημάτων |
| Δύναμη λέιζερ: | 30W 60W 80W 100W 200W |
200W συνεχής ινών λέιζερ συγκολλώντας μηχανή λέιζερ κοσμημάτων οξυγονοκολλητών χρυσή
| Όνομα προϊόντων: | 200W μηχανή συγκόλλησης λέιζερ σημείων |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Σημείο και συνεχής συγκόλληση |
| Πηγή λέιζερ: | Λέιζερ YAG |
Συγκολλώντας μηχανή λέιζερ κοσμήματος CCD 200w με 10 φορές το μικροσκόπιο
| Πηγή λέιζερ: | Μηχανή συγκόλλησης λέιζερ κοσμημάτων |
|---|---|
| Ικανότητα δεξαμενών νερού: | 13L (αποσταγμένο νερό ή καθαρό νερό) |
| Λειτουργών τρόπος: | Έλεγχος αφής |
μηχανή ύλης συγκολλήσεως λέιζερ κοσμημάτων μηχανών συγκόλλησης λέιζερ 80J 200W YAG
| Μάρκα: | Riselaser |
|---|---|
| Πρότυπο όνομα: | Rl-Y200 |
| Εφαρμογή: | Συγκόλληση κοσμήματος |
Εργαλεία συγκόλλησης με λέιζερ κοσμημάτων για χρυσό και ασήμι
| Ονομασία μηχανής: | Μηχανή συγκόλλησης λέιζερ κοσμημάτων 150W YAG |
|---|---|
| Λέιζερ Rower: | 150W |
| Τύπος λέιζερ: | λέιζερ 1064nm YAG |
Δισκόπιο 40W Μίνι φορητό κοσμήματα μηχανή συγκόλλησης λέιζερ για χρυσό ασήμι χάλυβα κοσμήματα
| Χρήση: | Κόσμημα που ενώνει στενά την οδοντική χρήση |
|---|---|
| Πωλώντας σημείο κλειδί: | Συγκόλληση λέιζερ |
| Λειτουργία: | Έλεγχος με οθόνη αφής |
Μίνι κόσμημα μηχανών συγκόλλησης λέιζερ αφής οθόνης με την προστατευτική κουρτίνα
| Μέγιστη δύναμη παραγωγής: | 100W |
|---|---|
| Τόπος καταγωγής: | Guangdong, Κίνα |
| Μήκος κύματος: | 1064nm |


