Όλα τα Προϊόντα
-
Τέμνουσα μηχανή λέιζερ ινών μετάλλων
-
βιομηχανική τέμνουσα μηχανή λέιζερ
-
Τέμνουσα μηχανή σωλήνων λέιζερ ινών
-
Καθαρίζοντας μηχανή λέιζερ
-
Φορητή μηχανή συγκόλλησης λέιζερ
-
Fiber Laser Σήμανση Machine
-
Υπεριώδους λέιζερ Σήμανση Machine
-
Μηχανή συγκόλλησης λέιζερ
-
Τέμνουσα μηχανή λέιζερ ινών ακρίβειας
-
Μηχανή συγκόλλησης λέιζερ κοσμήματος
-
τρισδιάστατη μηχανή εκτύπωσης μετάλλων
-
Συστήματα εξαγωγής καπνών λέιζερ
-
Πηγή λέιζερ ινών
-
Μέρη μηχανών λέιζερ
-
CO2 που χαρακτηρίζει τη μηχανή
-
Αφαίρεση εμποδίων με λέιζερ
-
χρυσή μηχανή δοκιμής
-
GustavoΕυχαριστίες για τη συσκευασία. Οι συσκευασίες σας σχεδιάζονται καλά και προετοιμάζονται προσεκτικά. Φαίνεται λεπτός! -
VictorΣας ευχαριστούμε, Ζωή. Σας ενημέρωσα ακριβώς εγώ ανέφερα περίπου 5 ανθρώπους για την πηγή λέιζερ. Υπήρξαν φτηνότερες προσφορές αλλά σας επιλέγω στο τέλος. Συμπαθώ την επιχείρησή σας ειδικά η υπηρεσία. -
StefanoΗ μηχανή φαίνεται εύρωστη… καλοχτισμένη. όπως το!
λέξεις-κλειδιά [ laser soldering machine for gold jewellery ] αγώνας 16 προϊόντα.
1064nm φορητό σημείων συγκόλλησης χέρι οξυγονοκολλητών λέιζερ μηχανών ασημένιο χρυσό - που κρατιέται
| Όνομα προϊόντων: | Μηχανή οξυγονοκολλητών σημείων Protable για τον ασημένιο χρυσό οξυγονοκολλητή αλουμινίου κοντά σε με |
|---|---|
| Τάση: | 110V/220V και άλλος προαιρετικός |
| Πιστοποίηση: | CE |
βιομηχανική χρυσή μηχανή συγκόλλησης λέιζερ 1064nm 150w για τα κοσμήματα
| Μάρκα: | Riselaser |
|---|---|
| Πρότυπο όνομα: | Rl-Y150 |
| Εφαρμογή: | Συγκόλληση κοσμήματος |
Μικρή μηχανή συγκόλλησης λέιζερ κοσμήματος με την υψηλή ενέργεια λέιζερ και τη κάμερα 60W/100W HD
| Πρότυπο μηχανών: | Μικρή μηχανή συγκόλλησης λέιζερ κοσμήματος |
|---|---|
| Λέξη κλειδί: | Μηχανή συγκόλλησης λέιζερ κοσμήματος |
| Δύναμη λέιζερ: | 30W 60W 80W 100W 200W |
0.1ms φορητός οξυγονοκολλητής λέιζερ ινών κοσμημάτων σφυγμού για το χρυσό ασημένιο SS
| Μήκος κύματος: | 1064 NM |
|---|---|
| Σύστημα ψύξης: | Υδρόψυξη + αερόψυξη |
| Πηγή αντλιών: | Ενιαίος λαμπτήρας |
150w Laser κοσμήματα Spot Welder Desktop συγκόλληση μηχανή συγκόλλησης για μικρή αλυσίδα Ασημένιο χρυσό κοσμήματα Πλατίνα
| Ονομασία μηχανής: | Μηχανή συγκόλλησης λέιζερ κοσμημάτων 150W YAG |
|---|---|
| Λέιζερ Rower: | 150W |
| Τύπος λέιζερ: | λέιζερ 1064nm YAG |
40W Μίνι Μικρό Επιτραπέζιο Χρυσό Κοσμήματα Σλίβερ Κοσμήματα Δαχτυλίδια Φυτικές ίνες Λέιζερ Σποτ Ζυθοποιείς
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | Κουτί από αντιστοιχισμένο ξύλο |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης: | 5-9 εργάσιμες ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | Λ/Κ, Τ/Τ, Western Union |


