Όλα τα Προϊόντα
-
Τέμνουσα μηχανή λέιζερ ινών μετάλλων
-
βιομηχανική τέμνουσα μηχανή λέιζερ
-
Τέμνουσα μηχανή σωλήνων λέιζερ ινών
-
Καθαρίζοντας μηχανή λέιζερ
-
Φορητή μηχανή συγκόλλησης λέιζερ
-
Fiber Laser Σήμανση Machine
-
Υπεριώδους λέιζερ Σήμανση Machine
-
Μηχανή συγκόλλησης λέιζερ
-
Τέμνουσα μηχανή λέιζερ ινών ακρίβειας
-
Μηχανή συγκόλλησης λέιζερ κοσμήματος
-
τρισδιάστατη μηχανή εκτύπωσης μετάλλων
-
Συστήματα εξαγωγής καπνών λέιζερ
-
Πηγή λέιζερ ινών
-
Μέρη μηχανών λέιζερ
-
CO2 που χαρακτηρίζει τη μηχανή
-
Αφαίρεση εμποδίων με λέιζερ
-
χρυσή μηχανή δοκιμής
-
GustavoΕυχαριστίες για τη συσκευασία. Οι συσκευασίες σας σχεδιάζονται καλά και προετοιμάζονται προσεκτικά. Φαίνεται λεπτός! -
VictorΣας ευχαριστούμε, Ζωή. Σας ενημέρωσα ακριβώς εγώ ανέφερα περίπου 5 ανθρώπους για την πηγή λέιζερ. Υπήρξαν φτηνότερες προσφορές αλλά σας επιλέγω στο τέλος. Συμπαθώ την επιχείρησή σας ειδικά η υπηρεσία. -
StefanoΗ μηχανή φαίνεται εύρωστη… καλοχτισμένη. όπως το!
λέξεις-κλειδιά [ 3mm portable laser welding equipment ] αγώνας 32 προϊόντα.
3mm διπλής διείσδυσης φορητό εξοπλισμό συγκόλλησης λέιζερ με χωρίς συντήρηση
| Τρόπος εξόδου λέιζερ: | Η ευέλικτη λειτουργία εξόδου λέιζερ μπορεί εύκολα να ενσωματωθεί με τον εξοπλισμό του συστήματος |
|---|---|
| Μονόπλευρη διείσδυση: | 3 mm (Ατσάλι από ανοξείδωτο χάλυβα, Ζυγισμένο φύλλο, Χάλυβα άνθρακα), 2 mm (αλουμίνιο), 1,5 mm (αργύ |
| Ενσωμάτωση: | Υψηλής ολοκλήρωσης προϊόντα |
Φορητή μηχανή συγκόλλησης λέιζερ 1000w ίνες 3 σε 1 χειροκίνητη συγκόλληση λέιζερ για μεταλλικό ατσάλι ατσάλι αλουμίνιο
| Μάρκα: | Riselaser |
|---|---|
| Διάστημα κύματος: | 1070nm |
| Δύναμη λέιζερ: | 1000W |
Εργαστήριο συγκόλλησης λέιζερ για εργοστάσια τροφίμων και ποτών
| Applicable Industries: | Building Material Shops, Printing Shops, Farms, Construction Works , Garment Shops, Restaurant, Advertising Company, Machinery Repair Shops, Food & Beverage Shops, Food Shop, Retail, Energy & Mining, Manufacturing Plant, Food & Beverage Factory, Hotels, Ho |
|---|---|
| Laser Head Brand: | Support Customization |
| Product Category: | Handheld Laser Welding Machine |
1000w χειρωνακτική φορητή μηχανή συγκόλλησης λέιζερ για το αργίλιο ανοξείδωτου
| Λέξεις κλειδί: | Μίνι μηχανή συγκόλλησης λέιζερ |
|---|---|
| Δύναμη λέιζερ: | 1000w 1500w 2000w |
| Καθαρίζοντας κεφάλι: | Qilin/WSX/etc. |
Φορητή μηχανή συγκόλλησης λέιζερ RAYCUS 1500w για τη συγκόλληση ανοξείδωτου
| Λέξεις κλειδί: | μηχανή συγκόλλησης λέιζερ χεριών |
|---|---|
| Πηγή λέιζερ: | RECI/MAX/RAYCUS 1500w |
| Μήκος καλωδίων ινών: | 10m |
Σύνθετη χειροκίνητη μηχανή συγκόλλησης λέιζερ με βάθος συγκόλλησης 3 mm και μέγεθος 100 × 45 × 68 cm
| Key Selling Points: | Competitive Price |
|---|---|
| Control System Brand: | Support Customization |
| Machinery Test Report: | Provided |
Υψηλής αξιοπιστίας χειροκίνητη μηχανή συγκόλλησης λέιζερ για αυτοκινητοβιομηχανίες και άλλες βιομηχανίες
| Ενσωμάτωση: | Υψηλής ολοκλήρωσης προϊόντα |
|---|---|
| Τρόπος εξόδου λέιζερ: | Η ευέλικτη λειτουργία εξόδου λέιζερ μπορεί εύκολα να ενσωματωθεί με τον εξοπλισμό του συστήματος |
| Υλικά συγκόλλησης: | Ατσάλι από ανοξείδωτο χάλυβα, Ζυγισμένο φύλλο, Χάλυβα άνθρακα, Αλουμίνιο, Κουρδένιο, Χαλκό |
40% Ηλεκτρο-οπτική αποδοτικότητα μετατροπής χειροκίνητη μηχανή συγκόλλησης λέιζερ για συγκόλληση
| Διάστημα κύματος λέιζερς εξόδου: | 1080nm |
|---|---|
| Χαρακτηριστικά: | Απλή διαμόρφωση, μικρό μέγεθος, απλή λειτουργία και υψηλή νοημοσύνη |
| Ενσωμάτωση: | Υψηλής ολοκλήρωσης προϊόντα |
Χειροκίνητη μηχανή συγκόλλησης λέιζερ με προσαρμόσιμο κινητήρα servo 100*45*68cm Μέγεθος μηχανής
| Machine Size: | 100×45×68CM |
|---|---|
| Weight (KG): | 140 KG |
| Welding Depth: | 3mm |
2000w μίνι φορητός λέιζερ συγκόλλησης οξυγονοκολλητής λέιζερ μηχανών φορητός
| Λέξεις κλειδί: | Μίνι μηχανή συγκόλλησης λέιζερ |
|---|---|
| Δύναμη λέιζερ: | 1000w 1500w 2000w |
| Καθαρίζοντας κεφάλι: | Qilin/WSX/etc. |


