Όλα τα Προϊόντα
-
Τέμνουσα μηχανή λέιζερ ινών μετάλλων
-
βιομηχανική τέμνουσα μηχανή λέιζερ
-
Τέμνουσα μηχανή σωλήνων λέιζερ ινών
-
Καθαρίζοντας μηχανή λέιζερ
-
Φορητή μηχανή συγκόλλησης λέιζερ
-
Fiber Laser Σήμανση Machine
-
Υπεριώδους λέιζερ Σήμανση Machine
-
Μηχανή συγκόλλησης λέιζερ
-
Τέμνουσα μηχανή λέιζερ ινών ακρίβειας
-
Μηχανή συγκόλλησης λέιζερ κοσμήματος
-
τρισδιάστατη μηχανή εκτύπωσης μετάλλων
-
Συστήματα εξαγωγής καπνών λέιζερ
-
Πηγή λέιζερ ινών
-
Μέρη μηχανών λέιζερ
-
CO2 που χαρακτηρίζει τη μηχανή
-
Αφαίρεση εμποδίων με λέιζερ
-
χρυσή μηχανή δοκιμής
-
GustavoΕυχαριστίες για τη συσκευασία. Οι συσκευασίες σας σχεδιάζονται καλά και προετοιμάζονται προσεκτικά. Φαίνεται λεπτός! -
VictorΣας ευχαριστούμε, Ζωή. Σας ενημέρωσα ακριβώς εγώ ανέφερα περίπου 5 ανθρώπους για την πηγή λέιζερ. Υπήρξαν φτηνότερες προσφορές αλλά σας επιλέγω στο τέλος. Συμπαθώ την επιχείρησή σας ειδικά η υπηρεσία. -
StefanoΗ μηχανή φαίνεται εύρωστη… καλοχτισμένη. όπως το!
λέξεις-κλειδιά [ 3mm portable laser welding equipment ] αγώνας 32 προϊόντα.
Μίνι φορητό 4 σε 1 μηχανή συγκόλλησης λέιζερ ινών 1500W-3000W για ανοξείδωτο χάλυβα αλουμίνιο σίδηρο
| Τρόπος λειτουργίας: | Συνεχή διαμόρφωση |
|---|---|
| Απαιτήσεις δύναμης: | 220V±5V 50Hz |
| Μέγεθος μηχανής: | 100 × 45 × 68 cm |
Πολυλειτουργική φορητή μηχανή συγκόλλησης με λέιζερ 3 σε 1
| Τρόπος λειτουργίας: | Συνεχή διαμόρφωση |
|---|---|
| Απαιτήσεις δύναμης: | 220V±5V 50Hz |
| Μέγεθος μηχανής: | 100 × 45 × 68 cm |
9KW χειροκίνητη μηχανή συγκόλλησης λέιζερ για μέταλλο Μικρό μέγεθος Μεγάλα οφέλη 100×45×68CM
| Τρόπος λειτουργίας: | Συνεχή διαμόρφωση |
|---|---|
| Απαιτήσεις δύναμης: | 220V±5V 50Hz |
| Μέγεθος μηχανής: | 100 × 45 × 68 cm |
1500w 2000w 3000w Κινητό 3 σε 1 χειροκίνητο μηχανή συγκόλλησης λέιζερ για μεταλλικό αλουμίνιο
| Τρόπος λειτουργίας: | Συνεχή διαμόρφωση |
|---|---|
| Απαιτήσεις δύναμης: | 220V±5V 50Hz |
| Μέγεθος μηχανής: | 100 × 45 × 68 cm |
1500W χειροκίνητη μηχανή συγκόλλησης λέιζερ ινών με μηχανή καθαρισμού και κοπής λέιζερ 3000W 3 σε 1
| Τρόπος λειτουργίας: | Συνεχή διαμόρφωση |
|---|---|
| Απαιτήσεις δύναμης: | 220V±5V 50Hz |
| Μέγεθος μηχανής: | 100 × 45 × 68 cm |
1500W χειροκίνητοι συγκολλητές μετρητών 3 σε 1 μηχανή συγκόλλησης λέιζερ με πολλαπλές λειτουργίες
| Τρόπος λειτουργίας: | Συνεχή διαμόρφωση |
|---|---|
| Απαιτήσεις δύναμης: | 220V±5V 50Hz |
| Μέγεθος μηχανής: | 100 × 45 × 68 cm |
Οξυγονοκολλητής λέιζερ υπολογιστών γραφείου μηχανών συγκόλλησης λέιζερ ινών με το διασπασμένο ψυγείο νερού
| Λέιζερ: | Ξένο λαμπτήρας |
|---|---|
| Ελαφριά σειρά ρύθμισης σημείων: | 0.11.5mm |
| Συχνότητα λέιζερ: | 1-20Hz |
120w φορητή συγκολλώντας μηχανή λέιζερ οξυγονοκολλητών για τα χρυσά κοσμήματα
| Στοιχείο: | Συγκολλώντας μηχανή λέιζερ |
|---|---|
| Αναλώσιμα: | Ξένο λαμπτήρας, προστατευτικός φακός, νερό, προστατευτικό αέριο (ή συμπιεσμένος αέρας) |
| Σύστημα ψύξης: | Υδρόψυξη + αερόψυξη |
Τρόπος εξόδου λέιζερ Ευέλικτη κινητή μηχανή σύντηξης λέιζερ με έξοδο οπτικών ινών
| Ονομασία του προϊόντος: | Εργαστήριο συγκόλλησης με λέιζερ 1000/1500/2000W |
|---|---|
| Λειτουργία ελέγχου: | Εύκολη στη χρήση λειτουργία ελέγχου |
| Μονόπλευρη διείσδυση: | 3 mm (Ατσάλι από ανοξείδωτο χάλυβα, Ζυγισμένο φύλλο, Χάλυβα άνθρακα), 2 mm (αλουμίνιο), 1,5 mm (αργύ |
3 σε 1 συγκόλλημα λέιζερ Riselaser RL-FAB 35KG 1000W 1500W ψύξη αέρα
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | Κουτί από αντιστοιχισμένο ξύλο |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης: | 5-9 εργάσιμες ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | Λ/Κ, Τ/Τ, Western Union |


