Όλα τα Προϊόντα
-
Τέμνουσα μηχανή λέιζερ ινών μετάλλων
-
βιομηχανική τέμνουσα μηχανή λέιζερ
-
Τέμνουσα μηχανή σωλήνων λέιζερ ινών
-
Καθαρίζοντας μηχανή λέιζερ
-
Φορητή μηχανή συγκόλλησης λέιζερ
-
Fiber Laser Σήμανση Machine
-
Υπεριώδους λέιζερ Σήμανση Machine
-
Μηχανή συγκόλλησης λέιζερ
-
Τέμνουσα μηχανή λέιζερ ινών ακρίβειας
-
Μηχανή συγκόλλησης λέιζερ κοσμήματος
-
τρισδιάστατη μηχανή εκτύπωσης μετάλλων
-
Συστήματα εξαγωγής καπνών λέιζερ
-
Πηγή λέιζερ ινών
-
Μέρη μηχανών λέιζερ
-
CO2 που χαρακτηρίζει τη μηχανή
-
Αφαίρεση εμποδίων με λέιζερ
-
χρυσή μηχανή δοκιμής
-
GustavoΕυχαριστίες για τη συσκευασία. Οι συσκευασίες σας σχεδιάζονται καλά και προετοιμάζονται προσεκτικά. Φαίνεται λεπτός! -
VictorΣας ευχαριστούμε, Ζωή. Σας ενημέρωσα ακριβώς εγώ ανέφερα περίπου 5 ανθρώπους για την πηγή λέιζερ. Υπήρξαν φτηνότερες προσφορές αλλά σας επιλέγω στο τέλος. Συμπαθώ την επιχείρησή σας ειδικά η υπηρεσία. -
StefanoΗ μηχανή φαίνεται εύρωστη… καλοχτισμένη. όπως το!
λέξεις-κλειδιά [ 1500w laser welding machine ] αγώνας 201 προϊόντα.
50-60Hz Cnc Engraver κοπτών λέιζερ, Cnc μέταλλο φύλλων τεμνουσών μηχανών λέιζερ 1000 Watt
| Όνομα Προϊόντος: | Τέμνουσα μηχανή 1500mmx3000mm λέιζερ ινών Maxphotonics 1000W μηχανή χάραξης λέιζερ για Sunglass |
|---|---|
| Laser Τύπος: | Fiber Laser |
| ισχύος λέιζερ: | 500W |
Τέμνουσα μηχανή 1000W λέιζερ ινών μετάλλων υδρόψυξης με το λειτουργικό σύστημα παραθύρων
| Όνομα προϊόντων: | τέμνουσα μηχανή λέιζερ ινών |
|---|---|
| Τύπος λέιζερ: | Λέιζερ ινών |
| Δύναμη λέιζερ: | 500w, 800w, 1000w |
Βιομηχανικό πλήρες εσωκλειόμενο 1080nm λέιζερ υψηλής ταχύτητας μήκος κύματος λέιζερ τεμνουσών μηχανών
| Όνομα προϊόντων: | τέμνουσα μηχανή λέιζερ ινών |
|---|---|
| Δύναμη λέιζερ: | 1000W 1500W |
| Μήκος κύματος λέιζερ: | 1080nm |
Μηχάνημα καθαρισμού σκουριάς με λέιζερ αέρα ψύξης 200w 100w MOPA Pulsed Fiber Laser
| Τύπος λέιζερ: | καθαρίζοντας μηχανή σκουριάς λέιζερ |
|---|---|
| Ισχύς λέιζερ: | Λέιζερ ινών Mopa |
| Διαθέσιμη δύναμη: | 100w 200w 300w |
Γραμμική Cnc Drive οδηγών τέμνουσα μηχανή σωλήνων λέιζερ για το χαλκό/το τιτάνιο
| Όνομα Προϊόντος: | Τέμνουσα μηχανή λέιζερ ινών σωλήνων |
|---|---|
| Laser Τύπος: | Fiber Laser |
| ισχύος λέιζερ: | 1000W |
Dustproof τέμνουσα μηχανή λέιζερ σωλήνων μετάλλων, ασφαλής τέμνουσα μηχανή λέιζερ
| Όνομα Προϊόντος: | Τέμνουσα μηχανή λέιζερ ινών για τους σωλήνες μετάλλων |
|---|---|
| Laser Τύπος: | Fiber Laser |
| ισχύος λέιζερ: | 1000W |
1.5kw βιομηχανικοί Cnc τέμνουσα μηχανή λέιζερ/εξοπλισμός 380v, εξουσιοδότηση 1 έτους
| Όνομα προϊόντων: | τέμνουσα μηχανή λέιζερ ινών |
|---|---|
| Δύναμη λέιζερ: | 1000W 1500W |
| Μήκος κύματος λέιζερ: | 1080nm |
CNC τέμνουσα μηχανή 380V λέιζερ μετάλλων βιομηχανική/πηγή λέιζερ 50Hz 1kw 1.5kw
| Όνομα προϊόντων: | τέμνουσα μηχανή λέιζερ ινών |
|---|---|
| Δύναμη λέιζερ: | 1000W 1500W |
| Μήκος κύματος λέιζερ: | 1080nm |
Τέμνουσα μηχανή σωλήνων λέιζερ ινών για τον ήπιο χάλυβα/το ανοξείδωτο, μέγεθος 3000*1500mm
| Όνομα προϊόντων: | τέμνουσα μηχανή λέιζερ ινών |
|---|---|
| Laser Τύπος: | Fiber Laser |
| εφαρμογή λέιζερ: | Laser κοπής |
Γραμμική Cnc Drive οδηγών τέμνουσα μηχανή 1000W σωλήνων λέιζερ για το χαλκό/το τιτάνιο
| Όνομα προϊόντων: | Τέμνουσα μηχανή λέιζερ ινών σωλήνων |
|---|---|
| Τύπος λέιζερ: | Λέιζερ ινών |
| Δύναμη λέιζερ: | 1000w |


