Όλα τα Προϊόντα
-
Τέμνουσα μηχανή λέιζερ ινών μετάλλων
-
βιομηχανική τέμνουσα μηχανή λέιζερ
-
Τέμνουσα μηχανή σωλήνων λέιζερ ινών
-
Καθαρίζοντας μηχανή λέιζερ
-
Φορητή μηχανή συγκόλλησης λέιζερ
-
Fiber Laser Σήμανση Machine
-
Υπεριώδους λέιζερ Σήμανση Machine
-
Μηχανή συγκόλλησης λέιζερ
-
Τέμνουσα μηχανή λέιζερ ινών ακρίβειας
-
Μηχανή συγκόλλησης λέιζερ κοσμήματος
-
τρισδιάστατη μηχανή εκτύπωσης μετάλλων
-
Συστήματα εξαγωγής καπνών λέιζερ
-
Πηγή λέιζερ ινών
-
Μέρη μηχανών λέιζερ
-
CO2 που χαρακτηρίζει τη μηχανή
-
Αφαίρεση εμποδίων με λέιζερ
-
χρυσή μηχανή δοκιμής
-
GustavoΕυχαριστίες για τη συσκευασία. Οι συσκευασίες σας σχεδιάζονται καλά και προετοιμάζονται προσεκτικά. Φαίνεται λεπτός! -
VictorΣας ευχαριστούμε, Ζωή. Σας ενημέρωσα ακριβώς εγώ ανέφερα περίπου 5 ανθρώπους για την πηγή λέιζερ. Υπήρξαν φτηνότερες προσφορές αλλά σας επιλέγω στο τέλος. Συμπαθώ την επιχείρησή σας ειδικά η υπηρεσία. -
StefanoΗ μηχανή φαίνεται εύρωστη… καλοχτισμένη. όπως το!
λέξεις-κλειδιά [ 1080nm wavelength handheld laser welding machine ] αγώνας 15 προϊόντα.
300W/700W/1000W/1500W χειροκίνητη μηχανή συγκόλλησης λέιζερ με μήκος κύματος 1080nm και συχνότητα παλμού 1-300HZ
| ΕΞΟΔΟΣ Ισχύς: | 300w/700w/1000w/1500w |
|---|---|
| Τύπος ψύξης: | Αερόψυκτος |
| Τύπος λέιζερ: | Λέιζερ ινών |
1200W φορητή συσκευή συγκόλλησης λέιζερ με ψύξη αέρα με μήκος κύματος 1080nm και πλάτος κλίσης 0-4mm
| ΕΞΟΔΟΣ Ισχύς: | 1200W |
|---|---|
| Τύπος λέιζερ: | Λέιζερ ινών |
| Βάρος: | 45 KG (Ενσωματωμένος τροφοδότης καλωδίων) |
Μηχανή συγκόλλησης λέιζερ από ανοξείδωτο χάλυβα με εύκολη λειτουργία ελέγχου
| Αξιόπιστη: | Υψηλή αξιοπιστία |
|---|---|
| Διατήρηση: | Χωρίς συντήρηση λειτουργία |
| Κατηγορία προϊόντων: | Μηχανή συγκόλλησης με λέιζερ |
F50mm Συγκεντρωτικό μήκος συσσωρευτής χειροκίνητης μηχανής συγκόλλησης λέιζερ με ονομαστική ισχύ 1500w/2000w
| Scanning Speed: | 20000mm/s |
|---|---|
| Product Name: | Handheld Laser Welding Machine with Deep Welding Depth and No Welding Marks |
| Intelligent Design: | The internal design is smart, the interactive control system expands the tolerance range of the processed parts and the width of the weld seam, it solves the disadvantage of small light spot and makes the weld seam better |
φορητός οξυγονοκολλητής ορείχαλκου αργιλίου σιδήρου μηχανών συγκόλλησης λέιζερ 1000W 1080NM
| Λέξεις κλειδί: | μηχανή συγκόλλησης λέιζερ ινών |
|---|---|
| Λέιζερ: | 1000w 1500W Raycus/Max |
| Πηγή λέιζερ: | Ανώτατο JPT Raycus IPG προαιρετικό |
40% Ηλεκτρο-οπτική αποδοτικότητα μετατροπής χειροκίνητη μηχανή συγκόλλησης λέιζερ για συγκόλληση
| Διάστημα κύματος λέιζερς εξόδου: | 1080nm |
|---|---|
| Χαρακτηριστικά: | Απλή διαμόρφωση, μικρό μέγεθος, απλή λειτουργία και υψηλή νοημοσύνη |
| Ενσωμάτωση: | Υψηλής ολοκλήρωσης προϊόντα |
Υψηλής αξιοπιστίας χειροκίνητη μηχανή συγκόλλησης λέιζερ για αυτοκινητοβιομηχανίες και άλλες βιομηχανίες
| Ενσωμάτωση: | Υψηλής ολοκλήρωσης προϊόντα |
|---|---|
| Τρόπος εξόδου λέιζερ: | Η ευέλικτη λειτουργία εξόδου λέιζερ μπορεί εύκολα να ενσωματωθεί με τον εξοπλισμό του συστήματος |
| Υλικά συγκόλλησης: | Ατσάλι από ανοξείδωτο χάλυβα, Ζυγισμένο φύλλο, Χάλυβα άνθρακα, Αλουμίνιο, Κουρδένιο, Χαλκό |
Βαθιά συγκόλληση Μηχανή συγκόλλησης με λέιζερ χειροκίνητης χρήσης με εστιακό μήκος F50mm και εύρος μήκους κύματος 1070±20nm
| Διεπαφή ινών: | QBH |
|---|---|
| Περιοχή μήκους κύματος: | 1070±20nm |
| Κατηγορία ισχύος: | 1500W/2000W |
φορητός οξυγονοκολλητής λέιζερ μετάλλων μηχανών συγκόλλησης λέιζερ ινών 1500W 2000W
| Λέξεις κλειδί: | μηχανή συγκόλλησης λέιζερ για το μέταλλο |
|---|---|
| Δύναμη λέιζερ: | 1000w 1500w 2000w |
| Πηγή λέιζερ: | Ανώτατο JPT Raycus IPG προαιρετικό |
Μηχανή συγκόλλησης λέιζερ ινών μετάλλων ψυγείων νερού 1KW 1.5kW 2kW 3kW
| Εμπορικό σήμα πηγής λέιζερ:: | MAX |
|---|---|
| Ενιαία ενέργεια σφυγμού: | 1000W, 1500W, 2000 |
| Μήκος κύματος: | 1070 |


