Όλα τα Προϊόντα
-
Τέμνουσα μηχανή λέιζερ ινών μετάλλων
-
βιομηχανική τέμνουσα μηχανή λέιζερ
-
Τέμνουσα μηχανή σωλήνων λέιζερ ινών
-
Καθαρίζοντας μηχανή λέιζερ
-
Φορητή μηχανή συγκόλλησης λέιζερ
-
Fiber Laser Σήμανση Machine
-
Υπεριώδους λέιζερ Σήμανση Machine
-
Μηχανή συγκόλλησης λέιζερ
-
Τέμνουσα μηχανή λέιζερ ινών ακρίβειας
-
Μηχανή συγκόλλησης λέιζερ κοσμήματος
-
τρισδιάστατη μηχανή εκτύπωσης μετάλλων
-
Συστήματα εξαγωγής καπνών λέιζερ
-
Πηγή λέιζερ ινών
-
Μέρη μηχανών λέιζερ
-
CO2 που χαρακτηρίζει τη μηχανή
-
Αφαίρεση εμποδίων με λέιζερ
-
χρυσή μηχανή δοκιμής
-
GustavoΕυχαριστίες για τη συσκευασία. Οι συσκευασίες σας σχεδιάζονται καλά και προετοιμάζονται προσεκτικά. Φαίνεται λεπτός! -
VictorΣας ευχαριστούμε, Ζωή. Σας ενημέρωσα ακριβώς εγώ ανέφερα περίπου 5 ανθρώπους για την πηγή λέιζερ. Υπήρξαν φτηνότερες προσφορές αλλά σας επιλέγω στο τέλος. Συμπαθώ την επιχείρησή σας ειδικά η υπηρεσία. -
StefanoΗ μηχανή φαίνεται εύρωστη… καλοχτισμένη. όπως το!
λέξεις-κλειδιά [ 1080nm wavelength handheld laser welding machine ] αγώνας 15 προϊόντα.
Τρόπος εξόδου λέιζερ Ευέλικτη κινητή μηχανή σύντηξης λέιζερ με έξοδο οπτικών ινών
| Ονομασία του προϊόντος: | Εργαστήριο συγκόλλησης με λέιζερ 1000/1500/2000W |
|---|---|
| Λειτουργία ελέγχου: | Εύκολη στη χρήση λειτουργία ελέγχου |
| Μονόπλευρη διείσδυση: | 3 mm (Ατσάλι από ανοξείδωτο χάλυβα, Ζυγισμένο φύλλο, Χάλυβα άνθρακα), 2 mm (αλουμίνιο), 1,5 mm (αργύ |
Μηχανή κρύας συγκόλλησης λέιζερ ινών 1500w CW με τον αυτόματο τροφοδότη καλωδίων
| Λέξεις κλειδί: | μηχανή συγκόλλησης λέιζερ για το μέταλλο |
|---|---|
| Πηγή λέιζερ: | ΛΈΙΖΕΡ 1500W ΙΝΏΝ CW |
| Μήκος καλωδίων ινών: | 10m |
Υψηλής αξιοπιστίας χειροκίνητος συγκολλητής λέιζερ για εφαρμογές βιομηχανικού υλικού
| Διάστημα κύματος λέιζερς εξόδου: | 1080nm |
|---|---|
| Ενσωμάτωση: | Υψηλής ολοκλήρωσης προϊόντα |
| Διπλή διείσδυση: | 6 mm (Ατσάλι, Ζυγισμένο φύλλο, Χάλυβα άνθρακα), 4 mm (αλουμίνιο), 3 mm (αργύλινο), 2 mm (Χάλκινο) |
Μίνι μέγεθος 3 σε 1 φορητή συγκόλλησης μηχανών μηχανή συγκόλλησης λέιζερ τέμνουσα 1500w 2000w
| Λέξεις κλειδί: | χέρι - κρατημένη συγκόλληση machin |
|---|---|
| Λέξεις κλειδί 2: | τέμνουσα μηχανή συγκόλλησης λέιζερ |
| 3 σε 1 λειτουργία: | ένωση, καθαρισμός και κοπή |
50W 100W φορητή αφαίρεση σκουριάς σακιδίων πλάτης λέιζερ καθαρότερη φορητή
| Όνομα μηχανών: | remover σκουριάς λέιζερ σφυγμού μηχανή |
|---|---|
| Κύρια λειτουργία: | Καθαρισμός σκουριάς λέιζερ |
| Μέθοδος ψύξης: | καθαρίζοντας ακτίνα λέιζερ 650mm |


