Όλα τα Προϊόντα
-
Τέμνουσα μηχανή λέιζερ ινών μετάλλων
-
βιομηχανική τέμνουσα μηχανή λέιζερ
-
Τέμνουσα μηχανή σωλήνων λέιζερ ινών
-
Καθαρίζοντας μηχανή λέιζερ
-
Φορητή μηχανή συγκόλλησης λέιζερ
-
Fiber Laser Σήμανση Machine
-
Υπεριώδους λέιζερ Σήμανση Machine
-
Μηχανή συγκόλλησης λέιζερ
-
Τέμνουσα μηχανή λέιζερ ινών ακρίβειας
-
Μηχανή συγκόλλησης λέιζερ κοσμήματος
-
τρισδιάστατη μηχανή εκτύπωσης μετάλλων
-
Συστήματα εξαγωγής καπνών λέιζερ
-
Πηγή λέιζερ ινών
-
Μέρη μηχανών λέιζερ
-
CO2 που χαρακτηρίζει τη μηχανή
-
Αφαίρεση εμποδίων με λέιζερ
-
χρυσή μηχανή δοκιμής
-
GustavoΕυχαριστίες για τη συσκευασία. Οι συσκευασίες σας σχεδιάζονται καλά και προετοιμάζονται προσεκτικά. Φαίνεται λεπτός! -
VictorΣας ευχαριστούμε, Ζωή. Σας ενημέρωσα ακριβώς εγώ ανέφερα περίπου 5 ανθρώπους για την πηγή λέιζερ. Υπήρξαν φτηνότερες προσφορές αλλά σας επιλέγω στο τέλος. Συμπαθώ την επιχείρησή σας ειδικά η υπηρεσία. -
StefanoΗ μηχανή φαίνεται εύρωστη… καλοχτισμένη. όπως το!
λέξεις-κλειδιά [ 100w fiber laser engraver ] αγώνας 44 προϊόντα.
Η βαθιά χάραξη εσώκλεισε πλήρως τη μηχανή λέιζερ ινών των προτύπων της ΕΕ
| Όνομα Προϊόντος: | Η βαθιά χάραξη εσώκλεισε πλήρως τη μηχανή λέιζερ ινών των προτύπων της ΕΕ |
|---|---|
| ισχύος λέιζερ: | 20w, 30w, 50w |
| περιοχή εργασίας: | 110*110mm |
Φορητή ΜΙΝΙ αφαίρεση σκουριάς καθαρισμού λέιζερ σακιδίων πλάτης με το παλόμενο λέιζερ 100w 50w ινών
| Τύπος λέιζερ: | Αφαίρεση σκουριάς καθαρισμού λέιζερ |
|---|---|
| Ισχύς λέιζερ: | Παλόμενο λέιζερ 100w 50w ινών |
| Μέθοδος ψύξης: | Αερόψυξη |
μίνι κόσμημα δαχτυλιδιών μηχανών χάραξης λέιζερ 20w 30w με περιστροφικό
| Πρότυπο μηχανών: | η χάραξη χτυπά το κόσμημα με περιστροφικό |
|---|---|
| Εμπορικό σήμα πηγής λέιζερ: | MAX ή Raycus |
| Ζωή ενότητας λέιζερ: | 100000 ώρες |
Συμπαγές βιομηχανικό λέιζερ που χαρακτηρίζει τα συστήματα 30w για τα ηλεκτρονικά συστατικά
| Όνομα Προϊόντος: | Οικονομική μηχανή χάραξης δεικτών λέιζερ ινών για τη χρήση βιομηχανίας |
|---|---|
| Δύναμη: | 20w το /30w/50W/100W |
| περιοχή εργασίας: | 200*200mm |
λέιζερ ινών 220V 50HZ 50W που χαρακτηρίζει τον αυτόματο ανελκυστήρα μηχανών και την πηγή JPT
| Όνομα προϊόντων: | 50w λέιζερ ινών που χαρακτηρίζει τη μηχανή |
|---|---|
| Δύναμη λέιζερ: | 20W/30W/50W |
| Θερμοκρασία εργασίας: | 0℃-40℃ |
βαθιά αερόψυξη χάραξης δεικτών λέιζερ ινών 50w 100w 1.5mj για το μέταλλο κοσμήματος πινακίδων
| Εφαρμογή: | Χαρακτηρισμός λέιζερ |
|---|---|
| Λογισμικό ελέγχου: | EZCAD |
| Χαρακτηρισμός της περιοχής: | 175mm*175mm |
50w βαθύ λέιζερ raycus μηχανών χάραξης λέιζερ ινών που χαρακτηρίζει τον εξοπλισμό
| Στοιχείο: | βαθύ mahcine χάραξης |
|---|---|
| Δύναμη λέιζερ: | 20W 30W 50W 60W 100W |
| Ακρίβεια εργασίας: | 0.001mm |
Engraver λέιζερ αερόψυξης 40w λέιζερ που χαρακτηρίζει τη μηχανή για το γυαλί μετάλλων
| Δύναμη λέιζερ: | 20W-100W |
|---|---|
| Περιοχή εργασίας: | 110*110mm (προαιρετικός) |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος: | 220V |
Ελαφρύ 100w 50w μηχάνημα αφαίρεσης σκουριάς λέιζερ Αερόψυξη σακίδιο πλάτης Φορητό
| Τύπος λέιζερ: | μηχανή λέιζερ αφαίρεσης σκουριάς λέιζερ |
|---|---|
| χαρακτηριστικό γνώρισμα μηχανών: | Φορητός |
| Ισχύς λέιζερ: | Παλμικό λέιζερ ινών |
Καθαρίζοντας μηχανή λέιζερ σακιδίων πλάτης αερόψυξης φορητή για την πώληση 50w 100w
| Τύπος λέιζερ: | καθαρίζοντας μηχανή λέιζερ για την πώληση |
|---|---|
| Χαρακτηριστικό μηχανής: | Φορητός |
| Δύναμη λέιζερ: | Παλόμενο λέιζερ ινών |


