Όλα τα Προϊόντα
-
Τέμνουσα μηχανή λέιζερ ινών μετάλλων
-
βιομηχανική τέμνουσα μηχανή λέιζερ
-
Τέμνουσα μηχανή σωλήνων λέιζερ ινών
-
Καθαρίζοντας μηχανή λέιζερ
-
Φορητή μηχανή συγκόλλησης λέιζερ
-
Fiber Laser Σήμανση Machine
-
Υπεριώδους λέιζερ Σήμανση Machine
-
Μηχανή συγκόλλησης λέιζερ
-
Τέμνουσα μηχανή λέιζερ ινών ακρίβειας
-
Μηχανή συγκόλλησης λέιζερ κοσμήματος
-
τρισδιάστατη μηχανή εκτύπωσης μετάλλων
-
Συστήματα εξαγωγής καπνών λέιζερ
-
Πηγή λέιζερ ινών
-
Μέρη μηχανών λέιζερ
-
CO2 που χαρακτηρίζει τη μηχανή
-
Αφαίρεση εμποδίων με λέιζερ
-
χρυσή μηχανή δοκιμής
-
GustavoΕυχαριστίες για τη συσκευασία. Οι συσκευασίες σας σχεδιάζονται καλά και προετοιμάζονται προσεκτικά. Φαίνεται λεπτός! -
VictorΣας ευχαριστούμε, Ζωή. Σας ενημέρωσα ακριβώς εγώ ανέφερα περίπου 5 ανθρώπους για την πηγή λέιζερ. Υπήρξαν φτηνότερες προσφορές αλλά σας επιλέγω στο τέλος. Συμπαθώ την επιχείρησή σας ειδικά η υπηρεσία. -
StefanoΗ μηχανή φαίνεται εύρωστη… καλοχτισμένη. όπως το!
λέξεις-κλειδιά [ 100w fiber laser engraver ] αγώνας 44 προϊόντα.
Χάραξη μετάλλων λέιζερ ινών υψηλής ακρίβειας που χαρακτηρίζει το CE μηχανών 30w 50w πιστοποιημένο
| Όνομα Προϊόντος: | Φορητό λέιζερ ινών που χαρακτηρίζει τη μηχανή |
|---|---|
| ισχύος λέιζερ: | 30w, 50w |
| περιοχή εργασίας: | 110*110mm |
Χάραξη μετάλλων λέιζερ ινών υψηλής ακρίβειας που χαρακτηρίζει το CE μηχανών 30w 50w πιστοποιημένο
| Όνομα Προϊόντος: | Φορητό λέιζερ ινών που χαρακτηρίζει τη μηχανή |
|---|---|
| ισχύος λέιζερ: | 20w, 30w, 50w |
| περιοχή εργασίας: | 110*110mm |
λέιζερ ινών υψηλής ακρίβειας 20w 30w 50w που χαρακτηρίζει τη μηχανή για το μέταλλο
| Όνομα Προϊόντος: | Φορητό λέιζερ ινών που χαρακτηρίζει τη μηχανή |
|---|---|
| ισχύος λέιζερ: | 20w, 30w, 50w |
| περιοχή εργασίας: | 110*110mm |
λέιζερ ινών 20w 30w 50w που χαρακτηρίζει το φακό θήτα υψηλής ακρίβειας Φ μηχανών για το μέταλλο
| Όνομα Προϊόντος: | Φορητό λέιζερ ινών που χαρακτηρίζει τη μηχανή |
|---|---|
| ισχύος λέιζερ: | 20w, 30w, 50w |
| περιοχή εργασίας: | 110*110mm |
βιομηχανικό λέιζερ ινών 20w 100w που χαρακτηρίζει την αυτόματη οπτική τοποθετώντας CCD κάμερα μηχανών
| Τύπος λέιζερ: | Λέιζερ ινών |
|---|---|
| Τρόπος ψύξης: | Αερόψυξη |
| Βάρος (κλ): | 85 κλ |
Λέιζερ ινών τερματικών σταθμών που χαρακτηρίζει τη μηχανή Q - μεταστρεφόμενη υψηλή ταχύτητα χαρακτηρισμού
| Όνομα Προϊόντος: | Q-switched μηχανή χάραξης δεικτών λέιζερ ινών τερματικών σταθμών για την εφαρμογή βιομηχανίας |
|---|---|
| Δύναμη: | 30W/50W/100W |
| περιοχή εργασίας: | 300*300mm |
Μεταλλικό φορητό λέιζερ ινών που χαρακτηρίζει το στενό μήκος κύματος ακτίνων λέιζερ 1064nm μηχανών
| Όνομα Προϊόντος: | Φορητό λέιζερ ινών που χαρακτηρίζει τη μηχανή |
|---|---|
| ισχύος λέιζερ: | 20w, 30w, 50w, 100W, 150W, 200W |
| περιοχή εργασίας: | 110*110mm, 200*200mm, 300*300mm προαιρετικά |
Φορητό μεταλλικό λέιζερ ινών που χαρακτηρίζει τη μηχανή χάραξης που κατασκευάζεται στην Κίνα
| Όνομα Προϊόντος: | Φορητό λέιζερ ινών που χαρακτηρίζει τη μηχανή |
|---|---|
| ισχύος λέιζερ: | 20w, 30w, 50w |
| περιοχή εργασίας: | 110*110mm |
Φορητό λέιζερ ινών υψηλής ταχύτητας που χαρακτηρίζει τη μηχανή 20w 30w 50w για το μέταλλο
| Όνομα Προϊόντος: | Φορητό λέιζερ ινών που χαρακτηρίζει τη μηχανή |
|---|---|
| ισχύος λέιζερ: | 20w, 30w, 50w |
| περιοχή εργασίας: | 110*110mm |
Βιομηχανικό λέιζερ ινών που χαρακτηρίζει τη δύναμη υψηλής ταχύτητας μηχανών - σύστημα αερόψυξης
| Όνομα Προϊόντος: | Οικονομικό λέιζερ ινών MOPA που χαρακτηρίζει τη μηχανή |
|---|---|
| Δύναμη: | 20w το /30w/50W/100W |
| περιοχή εργασίας: | 200*200mm |


