Όλα τα Προϊόντα
-
Τέμνουσα μηχανή λέιζερ ινών μετάλλων
-
βιομηχανική τέμνουσα μηχανή λέιζερ
-
Τέμνουσα μηχανή σωλήνων λέιζερ ινών
-
Καθαρίζοντας μηχανή λέιζερ
-
Φορητή μηχανή συγκόλλησης λέιζερ
-
Fiber Laser Σήμανση Machine
-
Υπεριώδους λέιζερ Σήμανση Machine
-
Μηχανή συγκόλλησης λέιζερ
-
Τέμνουσα μηχανή λέιζερ ινών ακρίβειας
-
Μηχανή συγκόλλησης λέιζερ κοσμήματος
-
τρισδιάστατη μηχανή εκτύπωσης μετάλλων
-
Συστήματα εξαγωγής καπνών λέιζερ
-
Πηγή λέιζερ ινών
-
Μέρη μηχανών λέιζερ
-
CO2 που χαρακτηρίζει τη μηχανή
-
Αφαίρεση εμποδίων με λέιζερ
-
χρυσή μηχανή δοκιμής
-
GustavoΕυχαριστίες για τη συσκευασία. Οι συσκευασίες σας σχεδιάζονται καλά και προετοιμάζονται προσεκτικά. Φαίνεται λεπτός! -
VictorΣας ευχαριστούμε, Ζωή. Σας ενημέρωσα ακριβώς εγώ ανέφερα περίπου 5 ανθρώπους για την πηγή λέιζερ. Υπήρξαν φτηνότερες προσφορές αλλά σας επιλέγω στο τέλος. Συμπαθώ την επιχείρησή σας ειδικά η υπηρεσία. -
StefanoΗ μηχανή φαίνεται εύρωστη… καλοχτισμένη. όπως το!
λέξεις-κλειδιά [ 100w fiber laser engraver ] αγώνας 44 προϊόντα.
100w Engraver λέιζερ ινών μηχανή χάραξης λέιζερ ινών για το μέταλλο
| Όνομα προϊόντων: | Μίνι φορητό λέιζερ |
|---|---|
| λογισμικό ελέγχου: | MAXCAD |
| Πηγή λέιζερ: | Max ή Raycus |
λέιζερ ινών 10000 mm/S που χαρακτηρίζει Engraver λέιζερ ινών μηχανών 50w για το μέταλλο
| Εφαρμογή: | engraver λέιζερ ινών για το μέταλλο |
|---|---|
| Ακρίβεια εργασίας: | 0.001mm |
| Σχήμα που υποστηρίζεται γραφικό: | AI, PLT, DXF, BMP, DST, DWG, LAS, DXP |
Πλαστικό λέιζερ ινών μετάλλων που χαρακτηρίζει τη μηχανή Engraver λέιζερ ινών 30 Watt
| Πρότυπο μηχανών: | Μηχανή χάραξης λέιζερ ινών |
|---|---|
| Εμπορικό σήμα πηγής λέιζερ: | MAX |
| Λογισμικό ελέγχου: | Λογισμικό EZCAD |
1064nm χρυσά Engraver λέιζερ ινών γερμανικά πρότυπα μηχανών χάραξης μετάλλων
| Όνομα προϊόντων: | Εσωκλειόμενο υπολογιστών γραφείου λέιζερ ινών τύπων ΜΙΝΙ που χαρακτηρίζει τη μηχανή για το βιομηχανι |
|---|---|
| Δύναμη λέιζερ: | 20W-100W |
| Συσκευασία: | ξύλινη περίπτωση |
Engraver λέιζερ ινών 50w Jpt για το μεταλλικό υλικό χαρακτηρισμό μετάλλων μη
| Προϊόν: | Engraver λέιζερ |
|---|---|
| Πίνακας ελέγχου: | JCZ |
| υποστήριξη: | Παράθυρα xp, 7,8,10 |
1064nm λέιζερ ινών που χαρακτηρίζει τη μηχανή Engraver λέιζερ ινών 50 Watt
| Λέξη κλειδί: | 50w λέιζερ ινών που χαρακτηρίζει τη μηχανή |
|---|---|
| Περιοχή χάραξης: | 100*100mm 300*300mm |
| Πηγή λέιζερ: | JPT (Max, Raycus για προαιρετικό) |
Διασπασμένο λέιζερ ινών σχεδίου 30W που χαρακτηρίζει Engraver λέιζερ ινών υπολογιστών γραφείου μηχανών
| Πρότυπο μηχανών: | λέιζερ 30 Watt που χαρακτηρίζει τη μηχανή |
|---|---|
| Πηγή λέιζερ: | Λέιζερ ινών |
| Δύναμη λέιζερ: | 30w |
20 Engraver λέιζερ ινών Watt χέρι - κρατημένη ίνα που χαρακτηρίζει τη μηχανή με Jpt Mopa
| Όνομα προϊόντων: | Εκτυπωτής Fiberlaser lazer με το raycus για την πινακίδα |
|---|---|
| Δύναμη λέιζερ: | 10W 20W 30W 50W |
| Υλικό εφαρμογής: | Μέταλλο και το περισσότερο αμέταλλο |
Ενέργεια - αποταμίευση λέιζερ ινών 50 Watt που χαρακτηρίζει τη μηχανή με την πηγή Raycus Jpt
| Όνομα προϊόντων: | engraver λέιζερ ινών |
|---|---|
| Δύναμη λέιζερ: | 20w, 30w, 50w, 70w |
| Χαρακτηρισμός της περιοχής: | 110mm×110mm (και άλλο προαιρετικό) |
Βαθύ λέιζερ ινών χάραξης που χαρακτηρίζει τον υπολογιστή γραφείου μηχανών 50W/100W για το ανοξείδωτο
| Όνομα Προϊόντος: | Βαθύ λέιζερ ινών υπολογιστών γραφείου χάραξης 30w 50w 100w που χαρακτηρίζει τη μηχανή στο χαρακτηρισ |
|---|---|
| Δύναμη: | 30W 50W 100W |
| περιοχή εργασίας: | 100*100mm |


