Όλα τα Προϊόντα
-
Τέμνουσα μηχανή λέιζερ ινών μετάλλων
-
βιομηχανική τέμνουσα μηχανή λέιζερ
-
Τέμνουσα μηχανή σωλήνων λέιζερ ινών
-
Καθαρίζοντας μηχανή λέιζερ
-
Φορητή μηχανή συγκόλλησης λέιζερ
-
Fiber Laser Σήμανση Machine
-
Υπεριώδους λέιζερ Σήμανση Machine
-
Μηχανή συγκόλλησης λέιζερ
-
Τέμνουσα μηχανή λέιζερ ινών ακρίβειας
-
Μηχανή συγκόλλησης λέιζερ κοσμήματος
-
τρισδιάστατη μηχανή εκτύπωσης μετάλλων
-
Συστήματα εξαγωγής καπνών λέιζερ
-
Πηγή λέιζερ ινών
-
Μέρη μηχανών λέιζερ
-
CO2 που χαρακτηρίζει τη μηχανή
-
Αφαίρεση εμποδίων με λέιζερ
-
χρυσή μηχανή δοκιμής
-
GustavoΕυχαριστίες για τη συσκευασία. Οι συσκευασίες σας σχεδιάζονται καλά και προετοιμάζονται προσεκτικά. Φαίνεται λεπτός! -
VictorΣας ευχαριστούμε, Ζωή. Σας ενημέρωσα ακριβώς εγώ ανέφερα περίπου 5 ανθρώπους για την πηγή λέιζερ. Υπήρξαν φτηνότερες προσφορές αλλά σας επιλέγω στο τέλος. Συμπαθώ την επιχείρησή σας ειδικά η υπηρεσία. -
StefanoΗ μηχανή φαίνεται εύρωστη… καλοχτισμένη. όπως το!
λέξεις-κλειδιά [ 1000w handheld laser welding machine ] αγώνας 72 προϊόντα.
1000w φορητή μηχανή συγκόλλησης λέιζερ με το αυτόματο κεφάλι συγκόλλησης τροφοδοτών WXS καλωδίων
| Λέξεις κλειδί: | Μηχανή συγκόλλησης λέιζερ ινών |
|---|---|
| Λέιζερ: | 1000w Raycus/Max |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος: | 220V±10%/50Hz/380V±10%/50Hz |
800W 1200W 1500W 2000W Ψύξη αέρα 1000w Εφοδιασμός με χειροκίνητη μηχανή συγκόλλησης λέιζερ για ανοξείδωτο χάλυβα
| Κλειστές λέξεις: | χειροκίνητη μηχανή συγκόλλησης |
|---|---|
| Κλειστές λέξεις 2: | συγκόλληση λέιζερ ανοξείδωτου |
| 3 σε 1 λειτουργία: | ένωση, καθαρισμός και κοπή |
1000w χειροκίνητη μηχανή συγκόλλησης λέιζερ πολυλειτουργική συγκόλληση λέιζερ ινών για μέταλλο από ανοξείδωτο χάλυβα αλουμίνιο
| Μάρκα: | Riselaser |
|---|---|
| Διάστημα κύματος: | 1070nm |
| Δύναμη λέιζερ: | 1000W |
1000W φορητή συσκευή συγκόλλησης λέιζερ υδρόψυξης μηχανών συγκόλλησης λέιζερ
| Όνομα προϊόντων: | Φορητός οξυγονοκολλητής 1000W μετάδοσης ινών οξυγονοκολλητών λέιζερ για το μέταλλο |
|---|---|
| Εμπορικό σήμα: | Riselaser |
| Αρχικός: | SHENZHEN |
1000w χειρωνακτική φορητή μηχανή συγκόλλησης λέιζερ για το αργίλιο ανοξείδωτου
| Λέξεις κλειδί: | Μίνι μηχανή συγκόλλησης λέιζερ |
|---|---|
| Δύναμη λέιζερ: | 1000w 1500w 2000w |
| Καθαρίζοντας κεφάλι: | Qilin/WSX/etc. |
2000w μίνι φορητός λέιζερ συγκόλλησης οξυγονοκολλητής λέιζερ μηχανών φορητός
| Λέξεις κλειδί: | Μίνι μηχανή συγκόλλησης λέιζερ |
|---|---|
| Δύναμη λέιζερ: | 1000w 1500w 2000w |
| Καθαρίζοντας κεφάλι: | Qilin/WSX/etc. |
Μηχανή συγκόλλησης λέιζερ αερόψυξης φορητή 1000w 1500w με τον τροφοδότη καλωδίων
| Λέξεις κλειδί: | χειροκίνητη μηχανή συγκόλλησης |
|---|---|
| Λέξεις κλειδί 2: | συγκόλληση ανοξείδωτου |
| 3 σε 1 λειτουργία: | ένωση, καθαρισμός και κοπή |
3 σε 1 χειροκίνητη μηχανή συγκόλλησης με λέιζερ 1500W 1000W για αλουμίνιο μετάλλου χάλυβα ανοξείδωτο
| Διεπαφή ινών: | QBH |
|---|---|
| Περιοχή μήκους κύματος: | 1070±20nm |
| Κατηγορία ισχύος: | 1500W/2000W |
Χερσαία μηχανή συγκόλλησης λέιζερ 1500w 2000w 3000w για SS Αλουμίνιο
| Κλειστές λέξεις: | Μηχανή συγκόλλησης με λέιζερ |
|---|---|
| Κλειστές λέξεις 2: | Φορητή χειροκίνητη μηχανή συγκόλλησης λέιζερ |
| Τύπος λέιζερ: | Συνέχεια λέιζερ ινών |
Μηχανή συγκόλλησης λέιζερ χειρός 1500w 2000w με πηγή λέιζερ Raycus / Max
| Λέξεις κλειδιά: | Μηχανή συγκόλλησης με λέιζερ |
|---|---|
| Λέξεις κλειδί 2: | Φορητή μηχανή συγκόλλησης λέιζερ |
| κύριο χαρακτηριστικό: | μέγιστο στη συγκόλληση μετάλλων 8mm |


