Όλα τα Προϊόντα
-
Τέμνουσα μηχανή λέιζερ ινών μετάλλων
-
βιομηχανική τέμνουσα μηχανή λέιζερ
-
Τέμνουσα μηχανή σωλήνων λέιζερ ινών
-
Καθαρίζοντας μηχανή λέιζερ
-
Φορητή μηχανή συγκόλλησης λέιζερ
-
Fiber Laser Σήμανση Machine
-
Υπεριώδους λέιζερ Σήμανση Machine
-
Μηχανή συγκόλλησης λέιζερ
-
Τέμνουσα μηχανή λέιζερ ινών ακρίβειας
-
Μηχανή συγκόλλησης λέιζερ κοσμήματος
-
τρισδιάστατη μηχανή εκτύπωσης μετάλλων
-
Συστήματα εξαγωγής καπνών λέιζερ
-
Πηγή λέιζερ ινών
-
Μέρη μηχανών λέιζερ
-
CO2 που χαρακτηρίζει τη μηχανή
-
Αφαίρεση εμποδίων με λέιζερ
-
χρυσή μηχανή δοκιμής
-
GustavoΕυχαριστίες για τη συσκευασία. Οι συσκευασίες σας σχεδιάζονται καλά και προετοιμάζονται προσεκτικά. Φαίνεται λεπτός! -
VictorΣας ευχαριστούμε, Ζωή. Σας ενημέρωσα ακριβώς εγώ ανέφερα περίπου 5 ανθρώπους για την πηγή λέιζερ. Υπήρξαν φτηνότερες προσφορές αλλά σας επιλέγω στο τέλος. Συμπαθώ την επιχείρησή σας ειδικά η υπηρεσία. -
StefanoΗ μηχανή φαίνεται εύρωστη… καλοχτισμένη. όπως το!
λέξεις-κλειδιά [ 1000w handheld laser welding machine ] αγώνας 72 προϊόντα.
3 σε 1 φορητό φαρμακευτικό μηχανισμό συγκόλλησης με λέιζερ 1000W
| Μάρκα: | Riselaser |
|---|---|
| Διάστημα κύματος: | 1070nm |
| Δύναμη λέιζερ: | 1000W |
Φορητή μηχανή συγκόλλησης λέιζερ 1000w ίνες 3 σε 1 χειροκίνητη συγκόλληση λέιζερ για μεταλλικό ατσάλι ατσάλι αλουμίνιο
| Μάρκα: | Riselaser |
|---|---|
| Διάστημα κύματος: | 1070nm |
| Δύναμη λέιζερ: | 1000W |
AC220V φορητή συσκευή συγκόλλησης λέιζερ ινών οξυγονοκολλητών 1000W λέιζερ ινών
| Όνομα προϊόντων: | Φορητός οξυγονοκολλητής 1000W μετάδοσης ινών οξυγονοκολλητών λέιζερ για το μέταλλο |
|---|---|
| Εμπορικό σήμα: | Riselaser |
| Αρχικός: | Shenzhen |
Μηχανή συγκόλλησης λέιζερ 3 σε 1 1000W για την κοπή και τον καθαρισμό εξοπλισμού συγκόλλησης μετάλλων
| Μάρκα: | Riselaser |
|---|---|
| Διάστημα κύματος: | 1070nm |
| Δύναμη λέιζερ: | 1000W |
μηχανή συγκόλλησης λέιζερ ανοξείδωτου 1500W 2000W με το λέιζερ Raycus
| Δύναμη λέιζερ: | 1000W/1500w/2000w |
|---|---|
| Μήκος κύματος: | 1080±10nm |
| Τρόπος εργασίας: | CW/παλόμενος |
Μηχανή συγκόλλησης με λέιζερ από μεταλλική ίνα από ανοξείδωτο χάλυβα 1000W 1500W 2000W 3000W
| Machine Power: | 1.5KW/ 2KW/ 3KW |
|---|---|
| Warranty: | 1 Year |
| Marketing Type: | Ordinary Product |
1500W φορητό λέιζερ οξυγονοκολλητών 1064nm λέιζερ ινών που συγκολλά την εύκολη λειτουργία
| Λέιζερ: | 1500w, 2000w, 1000w |
|---|---|
| Μήκος κύματος: | 1064nm συγκόλληση λέιζερ |
| Λέξεις κλειδί: | Μηχανή συγκόλλησης λέιζερ για την πώληση |
1500w 2000w 3000w φορητό χειροκίνητο συγκόλλημα λέιζερ για αλουμίνιο ενσωματωμένο σε ψυγείο νερού
| Ονομασία: | Χέρι - κρατημένη μηχανή συγκόλλησης λέιζερ |
|---|---|
| Δραστηριότητα: | λέιζερ weldingn για τα μέταλλα |
| Λειτουργία προαιρετική: | καθαρισμός/κοπή |
Μηχανή συγκόλλησης λέιζερ ινών μετάλλων ψυγείων νερού 1KW 1.5kW 2kW 3kW
| Εμπορικό σήμα πηγής λέιζερ:: | MAX |
|---|---|
| Ενιαία ενέργεια σφυγμού: | 1000W, 1500W, 2000 |
| Μήκος κύματος: | 1070 |
Φορητή συγκόλληση λέιζερ με 7-ιντσών βιομηχανική οθόνη LED αφής 32 σετ προκαθορισμένες παραμέτρους και βάρος 48 kg
| ΕΞΟΔΟΣ Ισχύς: | 1500W |
|---|---|
| Βάρος: | 48 κιλά |
| Τύπος λέιζερ: | Συνεχής μηχανή συγκόλλησης λέιζερ ινών |


