Όλα τα Προϊόντα
-
Τέμνουσα μηχανή λέιζερ ινών μετάλλων
-
βιομηχανική τέμνουσα μηχανή λέιζερ
-
Τέμνουσα μηχανή σωλήνων λέιζερ ινών
-
Καθαρίζοντας μηχανή λέιζερ
-
Φορητή μηχανή συγκόλλησης λέιζερ
-
Fiber Laser Σήμανση Machine
-
Υπεριώδους λέιζερ Σήμανση Machine
-
Μηχανή συγκόλλησης λέιζερ
-
Τέμνουσα μηχανή λέιζερ ινών ακρίβειας
-
Μηχανή συγκόλλησης λέιζερ κοσμήματος
-
τρισδιάστατη μηχανή εκτύπωσης μετάλλων
-
Συστήματα εξαγωγής καπνών λέιζερ
-
Πηγή λέιζερ ινών
-
Μέρη μηχανών λέιζερ
-
CO2 που χαρακτηρίζει τη μηχανή
-
Αφαίρεση εμποδίων με λέιζερ
-
χρυσή μηχανή δοκιμής
-
GustavoΕυχαριστίες για τη συσκευασία. Οι συσκευασίες σας σχεδιάζονται καλά και προετοιμάζονται προσεκτικά. Φαίνεται λεπτός! -
VictorΣας ευχαριστούμε, Ζωή. Σας ενημέρωσα ακριβώς εγώ ανέφερα περίπου 5 ανθρώπους για την πηγή λέιζερ. Υπήρξαν φτηνότερες προσφορές αλλά σας επιλέγω στο τέλος. Συμπαθώ την επιχείρησή σας ειδικά η υπηρεσία. -
StefanoΗ μηχανή φαίνεται εύρωστη… καλοχτισμένη. όπως το!
λέξεις-κλειδιά [ 0 5mm focal spot laser welder ] αγώνας 40 προϊόντα.
Φορητή μηχανή συγκόλλησης λέιζερ 300W/600W με οθόνη αφής 5 ιντσών και διάμετρο εστιακού σημείου 0,5 mm
| ΕΞΟΔΟΣ Ισχύς: | 300W/600W |
|---|---|
| Διάμετρος εστιακού σημείου: | 0,5 χιλιοστά |
| Τύπος λέιζερ: | Λέιζερ ινών |
Φορητή συγκόλληση λέιζερ με 43 KG Βάρος 100×45×68cm Διαστάσεις και διάμετρος εστιακού σημείου 0,5mm για συγκόλληση μετάλλων ακριβείας
| ΕΞΟΔΟΣ Ισχύς: | 1500W |
|---|---|
| Διαστάσεις: | 100*45*68cm |
| Διάμετρος εστιακού σημείου: | 0,5 χιλιοστά |
ΜΙΝΙ 1500W 2000W 3000W χειροκίνητος συγκολλητής λέιζερ φορητή μηχανή συγκόλλησης λέιζερ ινών
| Κλειστές λέξεις: | Αγοράστε μηχανή συγκόλλησης λέιζερ |
|---|---|
| Κλειστές λέξεις 2: | οξυγονοκολλητές λέιζερ |
| Δυνατότητα δεξαμενής νερού: | Λέιζερ CW ινών |
1080nm φορητή κοπή συγκόλλησης οξυγονοκολλητών λέιζερ ινών που καθαρίζει 3 σε 1
| Μάρκα: | Riselaser |
|---|---|
| Βάρος (κλ): | 160 |
| Τύπος λέιζερ: | 1080nm λέιζερ ινών |
1500W 2000W φορητές χειροκίνητες συγκολλητές λέιζερ συγκόλληση μηχανή τιμή για το μέταλλο ατσάλι ατσάλι αλουμίνιο
| Διεπαφή ινών: | QBH |
|---|---|
| Περιοχή μήκους κύματος: | 1070±20nm |
| Κατηγορία ισχύος: | 1500W/2000W |
1500W φορητός οξυγονοκολλητής 3 λέιζερ σε 1 καθαρίζοντας μηχανή κοπής συγκόλλησης
| Μήκος κύματος:: | 1070nm |
|---|---|
| Εμπορικό σήμα πηγής λέιζερ:: | ανώτατος |
| Δύναμη λέιζερ:: | 1500W |
3 σε 1 χειροκίνητη συγκόλληση λέιζερ 1500w 2000w 3000w μηχανή συγκόλλησης λέιζερ για αλουμίνιο χάλυβα άνθρακα
| Διεπαφή ινών: | QBH |
|---|---|
| Περιοχή μήκους κύματος: | 1070±20nm |
| Κατηγορία ισχύος: | 1500W/2000W |
Χειροκίνητη συγκόλληση λέιζερ ινών 1.5kw Μηχανή συγκόλλησης λέιζερ ινών μετάλλου Qilin Double Wobble Head
| Δύναμη μηχανής: | 1.5KW/ 2KW/ 3KW |
|---|---|
| Εγγύηση: | 1 έτος |
| Τύπος εμπορίας: | Συνηθισμένο προϊόν |
3 σε 1 χειροκίνητος συγκόλλησης λέιζερ συνεχής συγκόλληση Riselaser RL-FAM για μέταλλο MAX 1500W 2000W 3000W
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | ΚΑΤΑΣΙΑ ΠΛΥΚΟΥΔΟΥ |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης: | 5-9 εργάσιμες ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | Λ/Κ, Τ/Τ, Western Union |
3 σε 1 συγκόλλημα λέιζερ Riselaser RL-FAB 35KG 1000W 1500W ψύξη αέρα
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | Κουτί από αντιστοιχισμένο ξύλο |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης: | 5-9 εργάσιμες ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | Λ/Κ, Τ/Τ, Western Union |


