Όλα τα Προϊόντα
-
Τέμνουσα μηχανή λέιζερ ινών μετάλλων
-
βιομηχανική τέμνουσα μηχανή λέιζερ
-
Τέμνουσα μηχανή σωλήνων λέιζερ ινών
-
Καθαρίζοντας μηχανή λέιζερ
-
Φορητή μηχανή συγκόλλησης λέιζερ
-
Fiber Laser Σήμανση Machine
-
Υπεριώδους λέιζερ Σήμανση Machine
-
Μηχανή συγκόλλησης λέιζερ
-
Τέμνουσα μηχανή λέιζερ ινών ακρίβειας
-
Μηχανή συγκόλλησης λέιζερ κοσμήματος
-
τρισδιάστατη μηχανή εκτύπωσης μετάλλων
-
Συστήματα εξαγωγής καπνών λέιζερ
-
Πηγή λέιζερ ινών
-
Μέρη μηχανών λέιζερ
-
CO2 που χαρακτηρίζει τη μηχανή
-
Αφαίρεση εμποδίων με λέιζερ
-
χρυσή μηχανή δοκιμής
-
GustavoΕυχαριστίες για τη συσκευασία. Οι συσκευασίες σας σχεδιάζονται καλά και προετοιμάζονται προσεκτικά. Φαίνεται λεπτός! -
VictorΣας ευχαριστούμε, Ζωή. Σας ενημέρωσα ακριβώς εγώ ανέφερα περίπου 5 ανθρώπους για την πηγή λέιζερ. Υπήρξαν φτηνότερες προσφορές αλλά σας επιλέγω στο τέλος. Συμπαθώ την επιχείρησή σας ειδικά η υπηρεσία. -
StefanoΗ μηχανή φαίνεται εύρωστη… καλοχτισμένη. όπως το!
λέξεις-κλειδιά [ 0 5mm focal spot laser welder ] αγώνας 40 προϊόντα.
Φορητή πολυλειτουργική μηχανή συγκόλλησης λέιζερ 3 σε 1
| Διεπαφή ινών: | QBH |
|---|---|
| Περιοχή μήκους κύματος: | 1070±20nm |
| Κατηγορία ισχύος: | 1500W/2000W |
3 σε 1 χειροκίνητη μηχανή καθαρισμού κοπής συγκόλλησης με λέιζερ ινών 1500W 2000W 3000W καθαριστή κόπτη συγκόλλησης λέιζερ
| Machine Power: | 1.5KW/ 2KW/ 3KW |
|---|---|
| Warranty: | 1 Year |
| Marketing Type: | Ordinary Product |
Φορητή φορητή μηχανή συγκόλλησης λέιζερ για την ίνα 1000W 1500W 2000W
| Διάμετρος εστιακού σημείου: | 0.5mm |
|---|---|
| Εμπορικό σήμα πηγής λέιζερ: | ανώτατος |
| Βάρος: | 120 κλ |
Εταιρεία κατασκευής Εργαλείο συγκόλλησης με λέιζερ ινών χειρός 1500w 2000w Εργαλείο συγκόλλησης με λέιζερ χειρός για φύλλο μετάλλου
| Διεπαφή ινών: | QBH |
|---|---|
| Περιοχή μήκους κύματος: | 1070±20nm |
| Κατηγορία ισχύος: | 1500W/2000W |
180kg χειροκίνητη μηχανή συγκόλλησης λέιζερ για συνεχείς εφαρμογές συγκόλλησης
| Rated Power: | 1500w/2000w |
|---|---|
| Way of working: | Continuous |
| Product Category: | Handheld Laser Welding Machine |
1500W 2000W 3000W μηχανή συγκόλλησης λέιζερ ινώδους λέιζερ οπτικής συγκόλλησης
| Κλειστές λέξεις: | τιμή μηχανών συγκόλλησης λέιζερ |
|---|---|
| Κλειστές λέξεις 2: | Δορυφορικές μηχανές |
| Τύπος λέιζερ: | Λέιζερ CW ινών |
Μηχανή συγκόλλησης λέιζερ αερόψυξης φορητή 1000w 1500w με τον τροφοδότη καλωδίων
| Λέξεις κλειδί: | χειροκίνητη μηχανή συγκόλλησης |
|---|---|
| Λέξεις κλειδί 2: | συγκόλληση ανοξείδωτου |
| 3 σε 1 λειτουργία: | ένωση, καθαρισμός και κοπή |
Φορητή 1.5kW 2kW 3kW μηχανή συγκόλλησης λέιζερ Riselaser, 3 σε 1 τέμνουσα μηχανή λέιζερ
| Λέξη κλειδί μηχανών: | 3 σε 1 φορητή μηχανή συγκόλλησης λέιζερ |
|---|---|
| Παράγοντας κλειδί: | καθαρίζοντας mavhine λέιζερ τεμνουσών μηχανών λέιζερ μηχανών συγκόλλησης λέιζερ |
| Κύρια λειτουργία: | ένωση + καθαρισμός + κοπή |
Χειρωνακτική μηχανή συγκόλλησης λέιζερ αργιλίου μηχανών συγκόλλησης λέιζερ της GW CW
| Λέξεις κλειδί: | Φορητή μηχανή συγκόλλησης |
|---|---|
| Λέξεις κλειδί 2: | χειρωνακτική μηχανή συγκόλλησης λέιζερ |
| 3 σε 1 λειτουργία: | ένωση, καθαρισμός και κοπή |
Βαθιά συγκόλληση Μηχανή συγκόλλησης με λέιζερ χειροκίνητης χρήσης με εστιακό μήκος F50mm και εύρος μήκους κύματος 1070±20nm
| Διεπαφή ινών: | QBH |
|---|---|
| Περιοχή μήκους κύματος: | 1070±20nm |
| Κατηγορία ισχύος: | 1500W/2000W |


