Όλα τα Προϊόντα
-
Τέμνουσα μηχανή λέιζερ ινών μετάλλων
-
βιομηχανική τέμνουσα μηχανή λέιζερ
-
Τέμνουσα μηχανή σωλήνων λέιζερ ινών
-
Καθαρίζοντας μηχανή λέιζερ
-
Φορητή μηχανή συγκόλλησης λέιζερ
-
Fiber Laser Σήμανση Machine
-
Υπεριώδους λέιζερ Σήμανση Machine
-
Μηχανή συγκόλλησης λέιζερ
-
Τέμνουσα μηχανή λέιζερ ινών ακρίβειας
-
Μηχανή συγκόλλησης λέιζερ κοσμήματος
-
τρισδιάστατη μηχανή εκτύπωσης μετάλλων
-
Συστήματα εξαγωγής καπνών λέιζερ
-
Πηγή λέιζερ ινών
-
Μέρη μηχανών λέιζερ
-
CO2 που χαρακτηρίζει τη μηχανή
-
Αφαίρεση εμποδίων με λέιζερ
-
χρυσή μηχανή δοκιμής
-
GustavoΕυχαριστίες για τη συσκευασία. Οι συσκευασίες σας σχεδιάζονται καλά και προετοιμάζονται προσεκτικά. Φαίνεται λεπτός! -
VictorΣας ευχαριστούμε, Ζωή. Σας ενημέρωσα ακριβώς εγώ ανέφερα περίπου 5 ανθρώπους για την πηγή λέιζερ. Υπήρξαν φτηνότερες προσφορές αλλά σας επιλέγω στο τέλος. Συμπαθώ την επιχείρησή σας ειδικά η υπηρεσία. -
StefanoΗ μηχανή φαίνεται εύρωστη… καλοχτισμένη. όπως το!
λέξεις-κλειδιά [ mini portable handheld laser welding machine ] αγώνας 29 προϊόντα.
Μίνι φορητή πιστοποιημένη από την CE χειροκίνητη μηχανή συγκόλλησης λέιζερ με ευπροσάρμοστη εφαρμογή και ισχύ 2000W
| ΕΞΟΔΟΣ Ισχύς: | 2000W |
|---|---|
| Τύπος ψύξης: | Ψύξη αέρα |
| Τύπος λέιζερ: | Λέιζερ ινών |
Μηχανή συγκόλλησης με λέιζερ χειροκίνητης συσκευής με άμεση τροφοδοσία με μοντέλο μονοδρόμου οπτικής οδού
| Upgradeable platform welding: | Yes |
|---|---|
| Made of alloy steel: | Yes |
| Continuous light output: | Yes |
Μηχανή συγκόλλησης λέιζερ χειρός από κράμα χάλυβα με αναβαθμιζόμενη πλατφόρμα απλή λειτουργία
| Laser welding: | Yes |
|---|---|
| Higher photoelectric conversion efficiency: | Yes |
| Product Name: | Mini Stainless Steel Laser Welding Machine Multifunction Laser Welder Portable Welding Machine |
2000w μίνι φορητός λέιζερ συγκόλλησης οξυγονοκολλητής λέιζερ μηχανών φορητός
| Λέξεις κλειδί: | Μίνι μηχανή συγκόλλησης λέιζερ |
|---|---|
| Δύναμη λέιζερ: | 1000w 1500w 2000w |
| Καθαρίζοντας κεφάλι: | Qilin/WSX/etc. |
1000w χειρωνακτική φορητή μηχανή συγκόλλησης λέιζερ για το αργίλιο ανοξείδωτου
| Λέξεις κλειδί: | Μίνι μηχανή συγκόλλησης λέιζερ |
|---|---|
| Δύναμη λέιζερ: | 1000w 1500w 2000w |
| Καθαρίζοντας κεφάλι: | Qilin/WSX/etc. |
15 KG 220Vac 50% αποδοτικότητα μετατροπής χειροκίνητη μηχανή συγκόλλησης λέιζερ φορητή συγκόλληση λέιζερ
| ΕΞΟΔΟΣ Ισχύς: | 1200W |
|---|---|
| Μέγιστη ισχύ: | 1200W |
| Σταθερότητα ισχύος: | ±2 (2 ώρες) |
Ελαφριά φορητή λέιζερ συγκόλλησης συγκολλώντας μηχανή λέιζερ μηχανών χρυσή
| Όνομα προϊόντων: | Ακριβής μηχανή συγκόλλησης σημείων οξυγονοκολλητών YAG λέιζερ για το κόσμημα |
|---|---|
| Τάση: | 110V/220VoltOptional |
| Πιστοποίηση: | CE |
Μίνι φορητό 4 σε 1 μηχανή συγκόλλησης λέιζερ ινών 1500W-3000W για ανοξείδωτο χάλυβα αλουμίνιο σίδηρο
| Τρόπος λειτουργίας: | Συνεχή διαμόρφωση |
|---|---|
| Απαιτήσεις δύναμης: | 220V±5V 50Hz |
| Μέγεθος μηχανής: | 100 × 45 × 68 cm |
Κατασκευασμένο από κράμα χάλυβα χειροκίνητη μηχανή συγκόλλησης λέιζερ για συνεχή έξοδο φωτός
| Higher photoelectric conversion efficiency: | Yes |
|---|---|
| Laser welding: | Yes |
| Handheld welding: | Yes |
Φορητή μηχανή συγκόλλησης λέιζερ 1500W με την τέμνουσα λειτουργία καθαρισμού
| Λέξεις κλειδί: | 1500W μηχανή συγκόλλησης λέιζερ |
|---|---|
| Λέξεις κλειδιά 2: | Φορητή μηχανή συγκόλλησης λέιζερ 1500W |
| Λειτουργία: | συγκόλληση, καθαρισμός και κοπή |


