Όλα τα Προϊόντα
-
Τέμνουσα μηχανή λέιζερ ινών μετάλλων
-
βιομηχανική τέμνουσα μηχανή λέιζερ
-
Τέμνουσα μηχανή σωλήνων λέιζερ ινών
-
Καθαρίζοντας μηχανή λέιζερ
-
Φορητή μηχανή συγκόλλησης λέιζερ
-
Fiber Laser Σήμανση Machine
-
Υπεριώδους λέιζερ Σήμανση Machine
-
Μηχανή συγκόλλησης λέιζερ
-
Τέμνουσα μηχανή λέιζερ ινών ακρίβειας
-
Μηχανή συγκόλλησης λέιζερ κοσμήματος
-
τρισδιάστατη μηχανή εκτύπωσης μετάλλων
-
Συστήματα εξαγωγής καπνών λέιζερ
-
Πηγή λέιζερ ινών
-
Μέρη μηχανών λέιζερ
-
CO2 που χαρακτηρίζει τη μηχανή
-
Αφαίρεση εμποδίων με λέιζερ
-
χρυσή μηχανή δοκιμής
-
GustavoΕυχαριστίες για τη συσκευασία. Οι συσκευασίες σας σχεδιάζονται καλά και προετοιμάζονται προσεκτικά. Φαίνεται λεπτός! -
VictorΣας ευχαριστούμε, Ζωή. Σας ενημέρωσα ακριβώς εγώ ανέφερα περίπου 5 ανθρώπους για την πηγή λέιζερ. Υπήρξαν φτηνότερες προσφορές αλλά σας επιλέγω στο τέλος. Συμπαθώ την επιχείρησή σας ειδικά η υπηρεσία. -
StefanoΗ μηχανή φαίνεται εύρωστη… καλοχτισμένη. όπως το!
λέξεις-κλειδιά [ 5 inch touch display laser welding machine ] αγώνας 12 προϊόντα.
Φορητή μηχανή συγκόλλησης λέιζερ 300W/600W με οθόνη αφής 5 ιντσών και διάμετρο εστιακού σημείου 0,5 mm
| ΕΞΟΔΟΣ Ισχύς: | 300W/600W |
|---|---|
| Διάμετρος εστιακού σημείου: | 0,5 χιλιοστά |
| Τύπος λέιζερ: | Λέιζερ ινών |
Φορητή μηχανή συγκόλλησης λέιζερ κοσμήματος 80w με το εργονομικό σχέδιο
| Λέξεις κλειδί: | Μηχανή λέιζερ συγκόλλησης σημείων κοσμήματος |
|---|---|
| όρος: | νέος |
| Πλάτος σφυγμού: | 0.1~10ms |
Εργαστήριο συγκόλλησης λέιζερ ινών 1500W 2000W 3000W με φορητό συγκόλλημα λέιζερ καλής ποιότητας για κοπή
| Τρόπος λειτουργίας: | Συνεχή διαμόρφωση |
|---|---|
| Μέγεθος ινών: | 10 μέτρα |
| Μέγεθος μηχανής: | 100 × 45 × 68 cm |
80W Desktop Gold Silver YAG Μίνι Δοντιατρική Λέιζερ Ζυθοποιός Οικιακή Χρήση Κοσμήματα Λέιζερ Ζυθοποιός Μηχανή
| Κλειστές λέξεις: | Μηχανή συγκόλλησης με λέιζερ για κοσμήματα |
|---|---|
| Υπόθεση: | Νέο |
| Διάμετρος παλμού: | 0.1~10ms |
Μίνι Portable Laser Welding Machine For Gold Silver Jewelry Repair Stainless Steel Jewelry Frames Η συσκευή αυτή χρησιμοποιείται για την κατασκευή και την επισκευή χρυσωπικών κοσμημάτων.
| Κλειστές λέξεις: | Μηχανή συγκόλλησης με λέιζερ για κοσμήματα |
|---|---|
| Υπόθεση: | Νέο |
| Διάμετρος παλμού: | 0.1~10ms |
Μίνι μηχανή συγκόλλησης λέιζερ YAG για χρυσά και ασημένια κοσμήματα, επιτραπέζια συγκόλληση λέιζερ για επισκευή κοσμημάτων
| Κλειστές λέξεις: | Μηχανή συγκόλλησης με λέιζερ για κοσμήματα |
|---|---|
| Υπόθεση: | Νέο |
| Διάμετρος παλμού: | 0.1~10ms |
Γραφείο 80w YAG φορητό συγκολλητή λέιζερ κοσμήματα μηχανή συγκόλλησης λέιζερ για χρυσό και ασήμι μετάλλων
| Κλειστές λέξεις: | Μηχανή συγκόλλησης με λέιζερ για κοσμήματα |
|---|---|
| Υπόθεση: | Νέο |
| Διάμετρος παλμού: | 0.1~10ms |
7» χρυσός οξυγονοκολλητής λέιζερ υπολογιστών γραφείου κοσμήματος επίδειξης 60W αφής των οδηγήσεων
| Όνομα προϊόντων:: | Ακριβής μηχανή συγκόλλησης σημείων οξυγονοκολλητών YAG λέιζερ για το κόσμημα |
|---|---|
| Χρώμα:: | λευκό/κόκκινο |
| Λέξη κλειδί: | Μηχανή συγκόλλησης λέιζερ |
Φορητή συγκόλληση λέιζερ με 7-ιντσών βιομηχανική οθόνη LED αφής 32 σετ προκαθορισμένες παραμέτρους και βάρος 48 kg
| ΕΞΟΔΟΣ Ισχύς: | 1500W |
|---|---|
| Βάρος: | 48 κιλά |
| Τύπος λέιζερ: | Συνεχής μηχανή συγκόλλησης λέιζερ ινών |
Χρυσό Ασημένιο Κοσμήματα Μίνι Spot Laser Welder Μικρο συγκόλληση Μηχανή Για την επισκευή ρολόι δαχτυλίδι
| Κλειστές λέξεις: | Μηχανή συγκόλλησης με λέιζερ για κοσμήματα |
|---|---|
| Υπόθεση: | Νέο |
| Διάμετρος παλμού: | 0.1~10ms |


