Όλα τα Προϊόντα
-
Τέμνουσα μηχανή λέιζερ ινών μετάλλων
-
βιομηχανική τέμνουσα μηχανή λέιζερ
-
Τέμνουσα μηχανή σωλήνων λέιζερ ινών
-
Καθαρίζοντας μηχανή λέιζερ
-
Φορητή μηχανή συγκόλλησης λέιζερ
-
Fiber Laser Σήμανση Machine
-
Υπεριώδους λέιζερ Σήμανση Machine
-
Μηχανή συγκόλλησης λέιζερ
-
Τέμνουσα μηχανή λέιζερ ινών ακρίβειας
-
Μηχανή συγκόλλησης λέιζερ κοσμήματος
-
τρισδιάστατη μηχανή εκτύπωσης μετάλλων
-
Συστήματα εξαγωγής καπνών λέιζερ
-
Πηγή λέιζερ ινών
-
Μέρη μηχανών λέιζερ
-
CO2 που χαρακτηρίζει τη μηχανή
-
Αφαίρεση εμποδίων με λέιζερ
-
χρυσή μηχανή δοκιμής
-
GustavoΕυχαριστίες για τη συσκευασία. Οι συσκευασίες σας σχεδιάζονται καλά και προετοιμάζονται προσεκτικά. Φαίνεται λεπτός! -
VictorΣας ευχαριστούμε, Ζωή. Σας ενημέρωσα ακριβώς εγώ ανέφερα περίπου 5 ανθρώπους για την πηγή λέιζερ. Υπήρξαν φτηνότερες προσφορές αλλά σας επιλέγω στο τέλος. Συμπαθώ την επιχείρησή σας ειδικά η υπηρεσία. -
StefanoΗ μηχανή φαίνεται εύρωστη… καλοχτισμένη. όπως το!
λέξεις-κλειδιά [ 380v stainless steel spot laser welding machine ] αγώνας 10 προϊόντα.
μηχανή συγκόλλησης λέιζερ σημείων ανοξείδωτου 60Hz 380V με τον ανελκυστήρα βραχιόνων
| Πιστοποίηση: | ISO SGS |
|---|---|
| Συχνότητα: | 50 HZ/60HZ |
| Βασικά σημεία πώλησης: | Υψηλός-ακρίβεια |
Διπλή μηχανή συγκόλλησης λέιζερ πορειών YAG 300 Watt για τη συγκόλληση επιστολών καναλιών
| Μάρκα: | Riselaser |
|---|---|
| Όνομα μοντέλου.: | Rl-YW300 |
| εφαρμογή: | Συγκόλληση κοσμήματος |
αυτόματη μηχανή συγκόλλησης λέιζερ σημείων 200W YAG
| Δύναμη παραγωγής: | 200W |
|---|---|
| Κατανάλωση ισχύος: | 3.5KW |
| Εμπορικό σήμα πηγής λέιζερ: | MAX |
1500W φορητό λέιζερ οξυγονοκολλητών 1064nm λέιζερ ινών που συγκολλά την εύκολη λειτουργία
| Λέιζερ: | 1500w, 2000w, 1000w |
|---|---|
| Μήκος κύματος: | 1064nm συγκόλληση λέιζερ |
| Λέξεις κλειδί: | Μηχανή συγκόλλησης λέιζερ για την πώληση |
Μικρό μήκος κύματος μεγέθους 1070nm τεμνουσών μηχανών λέιζερ ινών μετάλλων διαφήμισης
| Όνομα Προϊόντος: | τέμνουσα μηχανή λέιζερ ινών |
|---|---|
| Laser Τύπος: | Fiber Laser |
| ισχύος λέιζερ: | 500-1000w |
200W ανοξείδωτου λέιζερ ύλης συγκολλήσεως μικρός οδοντικός κοσμημάτων μηχανών μίνι
| Ελαφριά σειρά ρύθμισης σημείων: | 0.11.5mm |
|---|---|
| Να στοχεύσει και προσδιορισμός θέσης: | Μικροσκόπιο και κόκκινο φως (προαιρετικό σύστημα καμερών) |
| Συχνότητα λέιζερ: | 1-20Hz |
Συγκολλώντας μηχανή λέιζερ 200 Watt φορητή για τα χρυσά κοσμήματα οδοντικά
| Να στοχεύσει και προσδιορισμός θέσης: | Ενσωματωμένα σύστημα + μικροσκόπιο καμερών |
|---|---|
| Πλάτος σφυγμού: | 0.1~10.0MS βαθμός διευθετήσιμος |
| Συχνότητα λέιζερ: | 1.0~15.0HZ συνεχώς διευθετήσιμος |
Μέση τέμνουσα μηχανή λέιζερ δύναμης 1500W με το Drive σερβο μηχανών για το ανοξείδωτο
| Τέμνουσα περιοχή: | 1500*3000mm |
|---|---|
| Τρόπος ψύξης: | Υδρόψυξη |
| Δύναμη λέιζερ: | 1500W |
Βιομηχανικό 1500w μετάλλων ινών λέιζερ συμπαγές μέγεθος ακτίνων λέιζερ τεμνουσών μηχανών μικρό
| Όνομα προϊόντων: | τέμνουσα μηχανή λέιζερ ινών |
|---|---|
| Τύπος λέιζερ: | Λέιζερ ινών |
| Δύναμη λέιζερ: | 300-1500w |
380V / 50Hz τέμνουσα μηχανή χάλυβα λέιζερ, έξυπνος κόπτης λέιζερ οπτικών ινών
| Όνομα Προϊόντος: | τέμνουσα μηχανή λέιζερ ινών |
|---|---|
| Laser Τύπος: | Fiber Laser |
| ισχύος λέιζερ: | 500-1000w |
1


