Όλα τα Προϊόντα
-
Τέμνουσα μηχανή λέιζερ ινών μετάλλων
-
βιομηχανική τέμνουσα μηχανή λέιζερ
-
Τέμνουσα μηχανή σωλήνων λέιζερ ινών
-
Καθαρίζοντας μηχανή λέιζερ
-
Φορητή μηχανή συγκόλλησης λέιζερ
-
Fiber Laser Σήμανση Machine
-
Υπεριώδους λέιζερ Σήμανση Machine
-
Μηχανή συγκόλλησης λέιζερ
-
Τέμνουσα μηχανή λέιζερ ινών ακρίβειας
-
Μηχανή συγκόλλησης λέιζερ κοσμήματος
-
τρισδιάστατη μηχανή εκτύπωσης μετάλλων
-
Συστήματα εξαγωγής καπνών λέιζερ
-
Πηγή λέιζερ ινών
-
Μέρη μηχανών λέιζερ
-
CO2 που χαρακτηρίζει τη μηχανή
-
Αφαίρεση εμποδίων με λέιζερ
-
χρυσή μηχανή δοκιμής
-
GustavoΕυχαριστίες για τη συσκευασία. Οι συσκευασίες σας σχεδιάζονται καλά και προετοιμάζονται προσεκτικά. Φαίνεται λεπτός! -
VictorΣας ευχαριστούμε, Ζωή. Σας ενημέρωσα ακριβώς εγώ ανέφερα περίπου 5 ανθρώπους για την πηγή λέιζερ. Υπήρξαν φτηνότερες προσφορές αλλά σας επιλέγω στο τέλος. Συμπαθώ την επιχείρησή σας ειδικά η υπηρεσία. -
StefanoΗ μηχανή φαίνεται εύρωστη… καλοχτισμένη. όπως το!
λέξεις-κλειδιά [ 20w fiber marking machine ] αγώνας 223 προϊόντα.
30W μίνι λέιζερ ινών που χαρακτηρίζει τη φορητή έκδοση μηχανών για το μέταλλο και το πλαστικό που χαρακτηρίζουν και που χαράσσουν
| Όνομα Προϊόντος: | Μίνι λέιζερ ινών που χαρακτηρίζει τη μηχανή |
|---|---|
| ισχύος λέιζερ: | 30w, 50w |
| περιοχή εργασίας: | 110*110mm |
50W μηχανή λέιζερ ινών για το πλαστικούς ιατρικούς μέρος μετάλλων και το χαρακτηρισμό συσκευασίας τροφίμων
| Όνομα Προϊόντος: | 50W μηχανή λέιζερ ινών για το πλαστικούς ιατρικούς μέρος μετάλλων και το χαρακτηρισμό συσκευασίας τρ |
|---|---|
| ισχύος λέιζερ: | 50W |
| περιοχή εργασίας: | 110*110mm |
1064nm μηχανή 20w δεικτών λέιζερ ινών για την εκτύπωση ημερομηνίας παραγωγής
| Λέξεις κλειδί: | Εκτυπωτής λέιζερ |
|---|---|
| Πηγή λέιζερ: | μηχανή 20W λέιζερ ινών |
| Ποιότητα M22 ακτίνων: | ≤1.4 |
Λέιζερ ινών κοσμημάτων που χαρακτηρίζει το συμπαγές μέγεθος μηχανών 20W με το σύστημα αερόψυξης
| Όνομα Προϊόντος: | Fiber Laser Σήμανση Machine |
|---|---|
| Εξουσία: | 20w το /30w |
| περιοχή εργασίας: | 110*110mm |
Λέιζερ ινών αερόψυξης που χαρακτηρίζει έτη εξουσιοδότησης μηχανών περιβαλλοντικά 2 για βιομηχανικό
| Όνομα Προϊόντος: | Εσωκλειόμενο υπολογιστών γραφείου λέιζερ ινών τύπων ΜΙΝΙ που χαρακτηρίζει τη μηχανή για το βιομηχανι |
|---|---|
| ισχύος λέιζερ: | 20W |
| περιοχή εργασίας: | 110*110mm (προαιρετικός) |
λέιζερ ινών επιτραπέζιων τύπων 20W 30W που χαρακτηρίζει τη μηχανή για το μεταλλικό χαρακτηρισμό
| Όνομα Προϊόντος: | Φορητό λέιζερ ινών που χαρακτηρίζει τη μηχανή |
|---|---|
| ισχύος λέιζερ: | 20w, 30w, 50w |
| περιοχή εργασίας: | 110*110mm |
20W φορητό λέιζερ ινών που χαρακτηρίζει τη μηχανή με τη σειρά χαρακτηρισμού 110*110mm
| Όνομα Προϊόντος: | Φορητό λέιζερ ινών που χαρακτηρίζει τη μηχανή |
|---|---|
| ισχύος λέιζερ: | 20w, 30w, 50w |
| περιοχή εργασίας: | 110*110mm |
Λέιζερ ινών επιτραπέζιων τύπων που χαρακτηρίζει τη μηχανή για χρυσό ασημένιο Jewlery
| Όνομα Προϊόντος: | Fiber Laser Σήμανση Machine |
|---|---|
| Δύναμη: | 20w το /30w |
| περιοχή εργασίας: | 110*110mm |
20W λέιζερ ινών υπολογιστών γραφείου που χαρακτηρίζει τη μηχανή για το μέταλλο και τον πλαστικό χαρακτηρισμό
| Όνομα Προϊόντος: | 20W λέιζερ ινών υπολογιστών γραφείου που χαρακτηρίζει τη μηχανή για το μέταλλο και τον πλαστικό χαρα |
|---|---|
| Δύναμη: | 20W |
| περιοχή εργασίας: | 110*110mm |
20w λέιζερ ινών μετάλλων που χαρακτηρίζει τη μηχανή χάραξης μηχανών με το CE
| Όνομα Προϊόντος: | Fiber Laser Σήμανση Machine |
|---|---|
| Δύναμη: | 20w το /30w |
| περιοχή εργασίας: | 110*110mm |


