Όλα τα Προϊόντα
-
Τέμνουσα μηχανή λέιζερ ινών μετάλλων
-
βιομηχανική τέμνουσα μηχανή λέιζερ
-
Τέμνουσα μηχανή σωλήνων λέιζερ ινών
-
Καθαρίζοντας μηχανή λέιζερ
-
Φορητή μηχανή συγκόλλησης λέιζερ
-
Fiber Laser Σήμανση Machine
-
Υπεριώδους λέιζερ Σήμανση Machine
-
Μηχανή συγκόλλησης λέιζερ
-
Τέμνουσα μηχανή λέιζερ ινών ακρίβειας
-
Μηχανή συγκόλλησης λέιζερ κοσμήματος
-
τρισδιάστατη μηχανή εκτύπωσης μετάλλων
-
Συστήματα εξαγωγής καπνών λέιζερ
-
Πηγή λέιζερ ινών
-
Μέρη μηχανών λέιζερ
-
CO2 που χαρακτηρίζει τη μηχανή
-
Αφαίρεση εμποδίων με λέιζερ
-
χρυσή μηχανή δοκιμής
-
GustavoΕυχαριστίες για τη συσκευασία. Οι συσκευασίες σας σχεδιάζονται καλά και προετοιμάζονται προσεκτικά. Φαίνεται λεπτός! -
VictorΣας ευχαριστούμε, Ζωή. Σας ενημέρωσα ακριβώς εγώ ανέφερα περίπου 5 ανθρώπους για την πηγή λέιζερ. Υπήρξαν φτηνότερες προσφορές αλλά σας επιλέγω στο τέλος. Συμπαθώ την επιχείρησή σας ειδικά η υπηρεσία. -
StefanoΗ μηχανή φαίνεται εύρωστη… καλοχτισμένη. όπως το!
λέξεις-κλειδιά [ 15 kg handheld laser welding machine ] αγώνας 5 προϊόντα.
15 KG 220Vac 50% αποδοτικότητα μετατροπής χειροκίνητη μηχανή συγκόλλησης λέιζερ φορητή συγκόλληση λέιζερ
| ΕΞΟΔΟΣ Ισχύς: | 1200W |
|---|---|
| Μέγιστη ισχύ: | 1200W |
| Σταθερότητα ισχύος: | ±2 (2 ώρες) |
Εργαστήριο συγκόλλησης λέιζερ 1500W με ψύξη αέρα με μήκος κύματος 1070±10nm και εγγύηση 1 έτους
| ΕΞΟΔΟΣ Ισχύς: | 1500W |
|---|---|
| Διαστάσεις: | 650x300x570mm |
| Πλάτος παλμού: | <5 nm |
Φορητή μηχανή συγκόλλησης λέιζερ 300W/600W με οθόνη αφής 5 ιντσών και διάμετρο εστιακού σημείου 0,5 mm
| ΕΞΟΔΟΣ Ισχύς: | 300W/600W |
|---|---|
| Διάμετρος εστιακού σημείου: | 0,5 χιλιοστά |
| Τύπος λέιζερ: | Λέιζερ ινών |
Νέα συγκόλληση λέιζερ οπτικών ινών όρου 500 Watt υδρόψυξης εύκολα να λειτουργήσουν
| Όνομα Προϊόντος: | Φορητός οξυγονοκολλητής 500W μετάδοσης ινών μηχανών συγκόλλησης λέιζερ |
|---|---|
| μάρκα: | Riselaser |
| Πρωτότυπο: | Shenzhen |
Φορητή λέιζερ καθαρισμού πηγή καυσίμων IPG μηχανών ηλεκτρική για την αφαίρεση σκουριάς
| Όνομα Προϊόντος: | Καθαρίζοντας σύστημα λέιζερ ινών |
|---|---|
| ισχύος λέιζερ: | 100w το /200w |
| πηγή: | Fiber Laser |
1


