Όλα τα Προϊόντα
-
Τέμνουσα μηχανή λέιζερ ινών μετάλλων
-
βιομηχανική τέμνουσα μηχανή λέιζερ
-
Τέμνουσα μηχανή σωλήνων λέιζερ ινών
-
Καθαρίζοντας μηχανή λέιζερ
-
Φορητή μηχανή συγκόλλησης λέιζερ
-
Fiber Laser Σήμανση Machine
-
Υπεριώδους λέιζερ Σήμανση Machine
-
Μηχανή συγκόλλησης λέιζερ
-
Τέμνουσα μηχανή λέιζερ ινών ακρίβειας
-
Μηχανή συγκόλλησης λέιζερ κοσμήματος
-
τρισδιάστατη μηχανή εκτύπωσης μετάλλων
-
Συστήματα εξαγωγής καπνών λέιζερ
-
Πηγή λέιζερ ινών
-
Μέρη μηχανών λέιζερ
-
CO2 που χαρακτηρίζει τη μηχανή
-
Αφαίρεση εμποδίων με λέιζερ
-
χρυσή μηχανή δοκιμής
-
GustavoΕυχαριστίες για τη συσκευασία. Οι συσκευασίες σας σχεδιάζονται καλά και προετοιμάζονται προσεκτικά. Φαίνεται λεπτός! -
VictorΣας ευχαριστούμε, Ζωή. Σας ενημέρωσα ακριβώς εγώ ανέφερα περίπου 5 ανθρώπους για την πηγή λέιζερ. Υπήρξαν φτηνότερες προσφορές αλλά σας επιλέγω στο τέλος. Συμπαθώ την επιχείρησή σας ειδικά η υπηρεσία. -
StefanoΗ μηχανή φαίνεται εύρωστη… καλοχτισμένη. όπως το!
λέξεις-κλειδιά [ 10w uv laser engraving marking machine ] αγώνας 10 προϊόντα.
UV χάραξη λέιζερ 3W 5W 10W που χαρακτηρίζει τον κόπτη λέιζερ ινών υπολογιστών γραφείου μηχανών
| Όνομα προϊόντων: | UV χάραξη λέιζερ που χαρακτηρίζει τη μηχανή |
|---|---|
| Ακρίβεια εργασίας: | 0.01mm |
| λογισμικό ελέγχου: | EZCAD |
355nm φορητή UV Engraver λέιζερ υψηλή ακρίβεια δεικτών για το ξύλινο μη μέταλλο
| Βάρος: | 35 κλ |
|---|---|
| Χαρακτηρισμός της περιοχής: | 110*110mm |
| Μήκος κύματος λέιζερ: | 355nm |
UV μήκος κύματος 3W 5W 10W δεικτών 355nm λέιζερ υφασμάτων τζιν εξουσιοδότηση 1 έτους
| Όνομα προϊόντων: | UV λέιζερ 355nm 3W 5W 10W που χαρακτηρίζει τη μηχανή χάραξης για το ύφασμα τζιν |
|---|---|
| Τύπος λέιζερ: | UV |
| Όρος: | Νέος |
UV λέιζερ που χαρακτηρίζει τη μηχανή για το πλαστικό δέρμα υφασμάτων γυαλιού με την υψηλή ποιότητα ελαφριών ακτίνων
| Όνομα προϊόντων: | οπτικό UV λέιζερ 3W 5W 10W που χαρακτηρίζει τη μηχανή |
|---|---|
| Τύπος λέιζερ: | UV λέιζερ |
| Τρόπος ψύξης: | Υδρόψυξη |
UV λέιζερ γυαλιού μηχανών λέιζερ 3W 5W που χαρακτηρίζει τη μηχανή με τη μέθοδο αερόψυξης
| Ονομασία προϊόντος: | UV μηχανή λέιζερ |
|---|---|
| Ακρίβεια εργασίας: | χαρακτηρισμός της ακρίβειας: 0.02mm |
| Λογισμικό ελέγχου: | EZCAD |
Βιομηχανικό λέιζερ ινών που χαρακτηρίζει την υψηλή ταχύτητα χαρακτηρισμού μηχανών 80kHz με περιστροφικό
| Όνομα Προϊόντος: | μηχανή χάραξης λέιζερ ινών |
|---|---|
| ισχύος λέιζερ: | 3W/5W/10W |
| περιοχή εργασίας: | 110*110mm |
Ηλεκτρονικά εξαρτήματα για κοσμήματα
| Τύπος λέιζερ: | Λέιζερ ινών |
|---|---|
| Τρόπος ψύξης: | Αερόψυξη |
| Βάρος (κλ): | 50 κλ |
Μηχανή σήμανσης λέιζερ UV 1064nm 3w 5w ISO Ce
| Τύπος λέιζερ: | Λέιζερ ινών |
|---|---|
| Τρόπος ψύξης: | Αερόψυξη |
| Βάρος (κλ): | 50 κλ |
355nm UV Laser Marking Machine Mini 3w 5w Υψηλής ακρίβειας για μη μέταλλο
| Εφαρμογή: | Χαρακτηρισμός λέιζερ |
|---|---|
| Βάρος: | 35 κλ |
| Χαρακτηρισμός της περιοχής: | 110*110mm |
UV πλαστικό λέιζερ υπολογιστών γραφείου που χαρακτηρίζει τη υψηλή ακρίβεια 110 εξοπλισμού * περιοχή εργασίας 110mm
| Όνομα Προϊόντος: | UV πλαστικό λέιζερ υπολογιστών γραφείου υψηλής ακρίβειας 3w 5w που χαρακτηρίζει τη μηχανή |
|---|---|
| ισχύος λέιζερ: | 3W 5W 10W (προαιρετικό) |
| περιοχή εργασίας: | 110*110mm |
1


