Όλα τα Προϊόντα
-
Τέμνουσα μηχανή λέιζερ ινών μετάλλων
-
βιομηχανική τέμνουσα μηχανή λέιζερ
-
Τέμνουσα μηχανή σωλήνων λέιζερ ινών
-
Καθαρίζοντας μηχανή λέιζερ
-
Φορητή μηχανή συγκόλλησης λέιζερ
-
Fiber Laser Σήμανση Machine
-
Υπεριώδους λέιζερ Σήμανση Machine
-
Μηχανή συγκόλλησης λέιζερ
-
Τέμνουσα μηχανή λέιζερ ινών ακρίβειας
-
Μηχανή συγκόλλησης λέιζερ κοσμήματος
-
τρισδιάστατη μηχανή εκτύπωσης μετάλλων
-
Συστήματα εξαγωγής καπνών λέιζερ
-
Πηγή λέιζερ ινών
-
Μέρη μηχανών λέιζερ
-
CO2 που χαρακτηρίζει τη μηχανή
-
Αφαίρεση εμποδίων με λέιζερ
-
χρυσή μηχανή δοκιμής
-
GustavoΕυχαριστίες για τη συσκευασία. Οι συσκευασίες σας σχεδιάζονται καλά και προετοιμάζονται προσεκτικά. Φαίνεται λεπτός! -
VictorΣας ευχαριστούμε, Ζωή. Σας ενημέρωσα ακριβώς εγώ ανέφερα περίπου 5 ανθρώπους για την πηγή λέιζερ. Υπήρξαν φτηνότερες προσφορές αλλά σας επιλέγω στο τέλος. Συμπαθώ την επιχείρησή σας ειδικά η υπηρεσία. -
StefanoΗ μηχανή φαίνεται εύρωστη… καλοχτισμένη. όπως το!
λέξεις-κλειδιά [ 1080 5nm wavelength fiber laser welding machine ] αγώνας 15 προϊόντα.
Λειτουργική φορητή μηχανή συγκόλλησης λέιζερ 4 σε 1 με 2 χρόνια εγγύηση και μήκος κύματος 1080±5 nm
| ΕΞΟΔΟΣ Ισχύς: | 2000W |
|---|---|
| Διαστάσεις: | 620x490x878mm |
| Βάρος: | 100,5 κιλά |
Πηγή λέιζερ MAX μικρή μηχανή συγκόλλησης λέιζερ με κεφαλή λέιζερ οθόνης αφής 1500w 2000w
| Λέξεις κλειδί: | φορητή μηχανή συγκόλλησης |
|---|---|
| Λέξεις κλειδιά 2: | χειροκίνητη μηχανή συγκόλλησης με λέιζερ |
| Λειτουργία 3 σε 1: | συγκόλληση, καθαρισμός και κοπή |
φορητή μηχανή συγκόλλησης λέιζερ 1500w Raycus για τη φορητή συγκόλληση
| Λέξεις κλειδί: | Μηχανή συγκόλλησης λέιζερ ινών |
|---|---|
| Λέιζερ: | 1500w Raycus |
| Μήκος κύματος: | 1070nm±5nm |
Χειρωνακτική μηχανή συγκόλλησης λέιζερ αργιλίου μηχανών συγκόλλησης λέιζερ της GW CW
| Λέξεις κλειδί: | Φορητή μηχανή συγκόλλησης |
|---|---|
| Λέξεις κλειδί 2: | χειρωνακτική μηχανή συγκόλλησης λέιζερ |
| 3 σε 1 λειτουργία: | ένωση, καθαρισμός και κοπή |
3 σε 1 1500w συνεχή συγκόλλησης μηχανή συγκόλλησης λέιζερ μηχανών φορητή
| Λέξεις κλειδί: | μηχανή συνεχούς συγκόλλησης |
|---|---|
| Λέξεις κλειδί 2: | Φορητή μηχανή συγκόλλησης λέιζερ |
| 3 σε 1 λειτουργία: | Συγκόλληση, καθαρισμός και κοπή με λέιζερ |
3 σε μία μηχανή συγκόλλησης με λέιζερ αλουμινίου
| Λέξεις-κλειδιά: | Μηχανή συγκόλλησης με λέιζερ αλουμινίου |
|---|---|
| Κλειστές λέξεις 2: | Κεφαλή λέιζερ |
| 3 σε 1 λειτουργία: | ένωση, καθαρισμός και κοπή |
Μηχανή συγκόλλησης με λέιζερ 1500w 2000w 3000w με πηγή λέιζερ MAX / Raycus
| Κλειστές λέξεις: | μηχανή συγκόλλησης με λέιζερ μετάλλων |
|---|---|
| Κλειστές λέξεις 2: | Μηχανή συγκόλλησης με λέιζερ |
| 3 σε 1 λειτουργία: | ένωση, καθαρισμός και κοπή |
Φορητή μηχανή συγκόλλησης λέιζερ της GW IPG 15m καλώδιο 1500W με το ψυγείο νερού
| Λέξεις κλειδί: | τιμή μηχανών συγκόλλησης λέιζερ |
|---|---|
| Λέξεις κλειδί 2: | κοπή λέιζερ καθαρισμού λέιζερ |
| Λειτουργία: | ένωση, καθαρισμός και κοπή |
Φορητή μηχανή συγκόλλησης λέιζερ IPG GW 100mm ταλάντευση 220VAC με τον καθαρισμό
| Λέξεις κλειδί: | φορητή μηχανή συγκόλλησης λέιζερ |
|---|---|
| Λέξεις κλειδί 2: | καθαρισμός λέιζερ |
| Τύπος λέιζερ: | Λέιζερ ινών της GW CW |
Φορητή μηχανή συγκόλλησης λέιζερ 1500W με την τέμνουσα λειτουργία καθαρισμού
| Λέξεις κλειδί: | 1500W μηχανή συγκόλλησης λέιζερ |
|---|---|
| Λέξεις κλειδιά 2: | Φορητή μηχανή συγκόλλησης λέιζερ 1500W |
| Λειτουργία: | συγκόλληση, καθαρισμός και κοπή |


