Όλα τα Προϊόντα
-
Τέμνουσα μηχανή λέιζερ ινών μετάλλων
-
βιομηχανική τέμνουσα μηχανή λέιζερ
-
Τέμνουσα μηχανή σωλήνων λέιζερ ινών
-
Καθαρίζοντας μηχανή λέιζερ
-
Φορητή μηχανή συγκόλλησης λέιζερ
-
Fiber Laser Σήμανση Machine
-
Υπεριώδους λέιζερ Σήμανση Machine
-
Μηχανή συγκόλλησης λέιζερ
-
Τέμνουσα μηχανή λέιζερ ινών ακρίβειας
-
Μηχανή συγκόλλησης λέιζερ κοσμήματος
-
τρισδιάστατη μηχανή εκτύπωσης μετάλλων
-
Συστήματα εξαγωγής καπνών λέιζερ
-
Πηγή λέιζερ ινών
-
Μέρη μηχανών λέιζερ
-
CO2 που χαρακτηρίζει τη μηχανή
-
Αφαίρεση εμποδίων με λέιζερ
-
χρυσή μηχανή δοκιμής
-
GustavoΕυχαριστίες για τη συσκευασία. Οι συσκευασίες σας σχεδιάζονται καλά και προετοιμάζονται προσεκτικά. Φαίνεται λεπτός! -
VictorΣας ευχαριστούμε, Ζωή. Σας ενημέρωσα ακριβώς εγώ ανέφερα περίπου 5 ανθρώπους για την πηγή λέιζερ. Υπήρξαν φτηνότερες προσφορές αλλά σας επιλέγω στο τέλος. Συμπαθώ την επιχείρησή σας ειδικά η υπηρεσία. -
StefanoΗ μηχανή φαίνεται εύρωστη… καλοχτισμένη. όπως το!
λέξεις-κλειδιά [ 100w electric laser rust remover ] αγώνας 15 προϊόντα.
Αφαίρεση σκουριάς μηχανών καθαρισμού λέιζερ ινών ανοξείδωτου 100W μετάλλων
| Τύπος λέιζερ: | Καθαρίζοντας μηχανή λέιζερ ινών |
|---|---|
| Δύναμη λέιζερ: | 100W/200W |
| Μέθοδος ψύξης: | Αερόψυξη |
Μηχανή αφαίρεσης σκουριάς λέιζερ ινών, φορητός καθαριστής μετάλλων λέιζερ 100 Watt
| Όνομα Προϊόντος: | Καθαρίζοντας σύστημα λέιζερ ινών/καθαρίζοντας εξοπλισμός λέιζερ |
|---|---|
| ισχύος λέιζερ: | 100w το /200w |
| πηγή: | Fiber Laser |
Εργαστήριο καθαρισμού πορτ-μπαγκάζ με παλμό με λέιζερ Μίνι φορητό αφαιρέτη σκουριάς λέιζερ 50W 100W
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | Κουτί από αντιστοιχισμένο ξύλο |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης: | 5-9 εργάσιμες ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | Λ/Κ, Τ/Τ, Western Union |
Ηλεκτρονική συσκευή απομάκρυνσης σκουπιδιών 50W 100W
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | Κουτί από αντιστοιχισμένο ξύλο |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης: | 5-9 εργάσιμες ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | Λ/Κ, Τ/Τ, Western Union |
Το φορητό αγαθό τιμών μηχανών καθαρισμού λέιζερ καροτσακιών για τη σκουριά μετάλλων αφαιρεί
| Τύπος λέιζερ: | φορητή τιμή μηχανών καθαρισμού λέιζερ |
|---|---|
| Δύναμη λέιζερ: | λέιζερ ινών 200w/100w MOPA |
| Διαθέσιμη ισχύς: | 100w 200w 300w |
Φορητή λέιζερ καθαρισμού πηγή καυσίμων IPG μηχανών ηλεκτρική για την αφαίρεση σκουριάς
| Όνομα Προϊόντος: | Καθαρίζοντας σύστημα λέιζερ ινών |
|---|---|
| ισχύος λέιζερ: | 100w το /200w |
| πηγή: | Fiber Laser |
100W ψύξη αέρος/ύδατος μηχανών καθαρισμού λέιζερ ινών για την αφαίρεση χρωμάτων σκουριάς
| Όνομα Προϊόντος: | Καθαριστής λέιζερ ινών για τη σκουριά/την αφαίρεση χρωμάτων |
|---|---|
| ισχύος λέιζερ: | 100W |
| πηγή: | 1064nm |
Αυτόματη καθαρότερη μηχανή λέιζερ εστίασης, πηγή συσκευών 1064nm καθαρισμού λέιζερ ινών 100W
| Όνομα Προϊόντος: | Καθαριστής λέιζερ ινών για τη σκουριά/την αφαίρεση χρωμάτων |
|---|---|
| ισχύος λέιζερ: | 100W |
| πηγή: | 1064nm |
Χαρτοβάκι Μεταφορτωτό Λέιζερ Χρώματος Μεταλλικού Χρώματος Και Απολέπισης Ράσκης 50W 100W Αυτόματη Μηχανή Καθαρισμού Λέιζερ Απομάκρυνσης Ράσκης
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | Κουτί από αντιστοιχισμένο ξύλο |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης: | 5-9 εργάσιμες ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | Λ/Κ, Τ/Τ, Western Union |
Μηχανή καθαρισμού με λέιζερ σακίδας 50W 100W για την αφαίρεση σκουριάς μετάλλου και επιφανειακής μπογιάς
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | Κουτί από αντιστοιχισμένο ξύλο |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης: | 5-9 εργάσιμες ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | Λ/Κ, Τ/Τ, Western Union |


