Όλα τα Προϊόντα
-
Τέμνουσα μηχανή λέιζερ ινών μετάλλων
-
βιομηχανική τέμνουσα μηχανή λέιζερ
-
Τέμνουσα μηχανή σωλήνων λέιζερ ινών
-
Καθαρίζοντας μηχανή λέιζερ
-
Φορητή μηχανή συγκόλλησης λέιζερ
-
Fiber Laser Σήμανση Machine
-
Υπεριώδους λέιζερ Σήμανση Machine
-
Μηχανή συγκόλλησης λέιζερ
-
Τέμνουσα μηχανή λέιζερ ινών ακρίβειας
-
Μηχανή συγκόλλησης λέιζερ κοσμήματος
-
τρισδιάστατη μηχανή εκτύπωσης μετάλλων
-
Συστήματα εξαγωγής καπνών λέιζερ
-
Πηγή λέιζερ ινών
-
Μέρη μηχανών λέιζερ
-
CO2 που χαρακτηρίζει τη μηχανή
-
Αφαίρεση εμποδίων με λέιζερ
-
χρυσή μηχανή δοκιμής
-
GustavoΕυχαριστίες για τη συσκευασία. Οι συσκευασίες σας σχεδιάζονται καλά και προετοιμάζονται προσεκτικά. Φαίνεται λεπτός! -
VictorΣας ευχαριστούμε, Ζωή. Σας ενημέρωσα ακριβώς εγώ ανέφερα περίπου 5 ανθρώπους για την πηγή λέιζερ. Υπήρξαν φτηνότερες προσφορές αλλά σας επιλέγω στο τέλος. Συμπαθώ την επιχείρησή σας ειδικά η υπηρεσία. -
StefanoΗ μηχανή φαίνεται εύρωστη… καλοχτισμένη. όπως το!
λέξεις-κλειδιά [ 1 300hz pulse frequency handheld laser welding machine ] αγώνας 4 προϊόντα.
300W/700W/1000W/1500W χειροκίνητη μηχανή συγκόλλησης λέιζερ με μήκος κύματος 1080nm και συχνότητα παλμού 1-300HZ
| ΕΞΟΔΟΣ Ισχύς: | 300w/700w/1000w/1500w |
|---|---|
| Τύπος ψύξης: | Αερόψυκτος |
| Τύπος λέιζερ: | Λέιζερ ινών |
Μηχανή καθαρισμού λέιζερ χειροκίνητου τύπου 100w Pulse Fiber
| Εφαρμόσιμο υλικό: | Αργίλιο, μέταλλο |
|---|---|
| Δύναμη λέιζερ: | 100W, 200W, 300W |
| Τύπος λέιζερ: | Λέιζερ ινών |
Φορητή μέθοδος αερόψυξης μηχανών καθαρισμού λέιζερ 100W 300W
| Δύναμη: | 200W, 100W, 300W |
|---|---|
| Βάρος: | 45 κλ |
| Εφαρμογή: | Καθαρισμός σκουριάς χρωμάτων επιφάνειας |
100w Αεροψυκτικό Φορητό Λέιζερ Καθαριστή Μεταλλικών Για Ατσάλι
| Δύναμη: | 200W, 100W, 300W |
|---|---|
| Εφαρμόσιμο υλικό: | Αργίλιο, μέταλλο |
| Τύπος λέιζερ: | Λέιζερ ινών |
1


