Όλα τα Προϊόντα
-
Τέμνουσα μηχανή λέιζερ ινών μετάλλων
-
βιομηχανική τέμνουσα μηχανή λέιζερ
-
Τέμνουσα μηχανή σωλήνων λέιζερ ινών
-
Καθαρίζοντας μηχανή λέιζερ
-
Φορητή μηχανή συγκόλλησης λέιζερ
-
Fiber Laser Σήμανση Machine
-
Υπεριώδους λέιζερ Σήμανση Machine
-
Μηχανή συγκόλλησης λέιζερ
-
Τέμνουσα μηχανή λέιζερ ινών ακρίβειας
-
Μηχανή συγκόλλησης λέιζερ κοσμήματος
-
τρισδιάστατη μηχανή εκτύπωσης μετάλλων
-
Συστήματα εξαγωγής καπνών λέιζερ
-
Πηγή λέιζερ ινών
-
Μέρη μηχανών λέιζερ
-
CO2 που χαρακτηρίζει τη μηχανή
-
Αφαίρεση εμποδίων με λέιζερ
-
χρυσή μηχανή δοκιμής
-
GustavoΕυχαριστίες για τη συσκευασία. Οι συσκευασίες σας σχεδιάζονται καλά και προετοιμάζονται προσεκτικά. Φαίνεται λεπτός! -
VictorΣας ευχαριστούμε, Ζωή. Σας ενημέρωσα ακριβώς εγώ ανέφερα περίπου 5 ανθρώπους για την πηγή λέιζερ. Υπήρξαν φτηνότερες προσφορές αλλά σας επιλέγω στο τέλος. Συμπαθώ την επιχείρησή σας ειδικά η υπηρεσία. -
StefanoΗ μηχανή φαίνεται εύρωστη… καλοχτισμένη. όπως το!
λέξεις-κλειδιά [ 1mj fiber laser marking machine ] αγώνας 16 προϊόντα.
Μίνι λέιζερ ινών μετάλλων που χαρακτηρίζει Engraver λέιζερ ινών μηχανών 30w
| Δύναμη λέιζερ: | 20w, 30w, 50w, 70w |
|---|---|
| Όνομα προϊόντων: | Μίνι λέιζερ ινών που χαρακτηρίζει τη μηχανή |
| Τύπος λέιζερ ινών: | Λέιζερ ινών σφυγμού |
Ελαφρύ UV λέιζερ 0.1mJ που χαρακτηρίζει τη μηχανή για το πλαστικό ξύλο PVC PP
| Όνομα προϊόντων: | 3W UV λέιζερ που χαρακτηρίζει τη μηχανή |
|---|---|
| Ακρίβεια εργασίας: | 0.01mm |
| λογισμικό ελέγχου: | EZCAD |
Βιομηχανικό λέιζερ ινών που χαρακτηρίζει την υψηλή ταχύτητα χαρακτηρισμού μηχανών με την πηγή Maxphotonics
| Όνομα Προϊόντος: | μηχανή χάραξης λέιζερ ινών |
|---|---|
| ισχύος λέιζερ: | 20w, 30w, 50w |
| περιοχή εργασίας: | 110*110mm |
Βιομηχανικό λέιζερ ινών που χαρακτηρίζει την υψηλή ταχύτητα χαρακτηρισμού μηχανών 80kHz με περιστροφικό
| Όνομα Προϊόντος: | μηχανή χάραξης λέιζερ ινών |
|---|---|
| ισχύος λέιζερ: | 3W/5W/10W |
| περιοχή εργασίας: | 110*110mm |
UV λέιζερ ακρίβειας 0.01mm που χαρακτηρίζει τη μηχανή για το άσπρο πλαστικό κρυστάλλου γυαλιού
| Όνομα προϊόντων: | 5w UV λέιζερ που χαρακτηρίζει τη μηχανή |
|---|---|
| Ακρίβεια εργασίας: | 0.01mm |
| λογισμικό ελέγχου: | EZCAD |
Φορητό UV λέιζερ ανοξείδωτου EZCAD που χαρακτηρίζει τη μηχανή για το μέταλλο
| Όνομα προϊόντων: | 5w UV λέιζερ που χαρακτηρίζει τη μηχανή |
|---|---|
| Ακρίβεια εργασίας: | 0.01mm |
| λογισμικό ελέγχου: | EZCAD |
Μηχανή καθαρισμού με λέιζερ ινών για βιομηχανικούς σκοπούς
| Fibre length(m): | 3, 3/5 |
|---|---|
| Product Description: | Suitcase Fiber Laser Cleaning Machine Rust Oil Paint Oxides Removal For Car Parts Aerospace Industry. Laser cleaning machine is the latest high-tech product. Easy to install, operate, easy to achieving automation. Plug in power, turn on and start cleaning |
| Product Category: | Laser Cleaning Machine |
Μηχανή καθαρισμού λέιζερ βάρους 80 κιλών με λέιζερ ινών με μέγιστη ενέργεια παλμού 1mJ
| Laser safety classification: | 4 |
|---|---|
| Cooling Method: | Air-cooled |
| Max pulse energy(mJ): | 1 |
Η μετακινούμενη ακρυλική τέμνουσα μηχανή λέιζερ, μέταλλο που χαρακτηρίζει τη μηχανή 320 * 200mm παρουσιάζει το μέγεθος
| Όνομα Προϊόντος: | μετακινούμενος δείκτης λέιζερ ινών |
|---|---|
| ισχύος λέιζερ: | 20w - 50W |
| περιοχή εργασίας: | 110x110mm |
UV χάραξη λέιζερ 3W 5W 10W που χαρακτηρίζει τον κόπτη λέιζερ ινών υπολογιστών γραφείου μηχανών
| Όνομα προϊόντων: | UV χάραξη λέιζερ που χαρακτηρίζει τη μηχανή |
|---|---|
| Ακρίβεια εργασίας: | 0.01mm |
| λογισμικό ελέγχου: | EZCAD |


